Aziz Babuşcu Beykoz İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu Beykoz İlçe Teşkilatı'nda seçim çalışmalar hakkında bilgi almak için ziyarette bulundu.

 Ak Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, yaklaşan 2011 seçimlerinde uygulanacak olan yeni…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu Beykoz İlçe Teşkilatı’nda seçim çalışmalar hakkında bilgi almak için ziyarette bulundu.

 Ak Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, yaklaşan 2011 seçimlerinde uygulanacak olan yeni sistemin takibi ve eksiklerin tespiti için ilçe teşkilatlarına ziyaretlerde bulunuyor. Bu kapsamda Ak Parti İl Başkanı Aziz Babuşcu Beykoz’daki son durumu öğrenmek amacıyla sandık bölge koordinatörleriyle bir toplantı düzenledi. Saat 18.00 civarında Beykoz İlçe Teşkilatı’na gelen İl Başkanı Aziz Babuşcu, teşkilatı selamlayarak toplantıya geçti. Toplantı basına kapalı bir şekilde gerçekleştirildi.

 İl Başkanı Aziz Babuşcu, Beykoz İlçe Seçim Koordinatörleriyle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunulduğu öğrenildi. Yaklaşık bir saat sürdüğü belirtilen toplantıya katılımın yoğun olduğu da edinilen bilgiler arasında.

 

İl Başkanı Aziz Babuşcu, 2011 seçimlerinin öneminden bahsettiği ve bu süreçte saha çalışmasının önemine vurgu yaptığı öğrenildi. Alınan duyumlara göre Başkan Babuşcu, 12 Eylül’de yapılacak olan referanduma da değindiği ve yaklaşan referandum çalışmalarının da aksatılmaması gerektiğini vurguladı.

 İstanbul’daki bütün ilçeleri kapsayan bu çalışmaların ilk olarak Beykoz’da başlamasının sebebi olarak, Ak Parti Beykoz Teşkilatı’nın saha çalışmalarına başlayan ilk ilçe teşkilatından biri olmasından kaynaklandığı öğrenilen bilgiler arasında.

Aziz Babuşcu’nun, Beykoz İlçe Teşkilatı’ndan sonra Çekmeköy Teşkilatı’nı ziyaret ettiği aktarıldı.

Aziz Babuşcu Beykoz İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti
Bizi Takip Edin