Bakan Yardımcısından Beykoz’a özel ilgi

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, Beykoz Belediyesi’nin kültür ve eğitim yatırımları kapsamında kurduğu “Beykoz Sanat Merkezi ve Tiyatro Akademisi”ni ziyaret etti.
  • 21.01.2022 00:00:00

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, ilçedeki gençlerin kurduğu “Beykoz Tiyatro Akademisi”ni ziyaret etti. 

galeri iskultur bakan yardimcisindan beykoz ziyareti 3122

Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, bir takım incelemelerde bulunmak için Beykoz’u ziyaret etti.

Bakan Yardımcısı Yavuz, genç yeteneklerin usta sanatçılar eşliğinde sanat ve tiyatroyla buluştuğu “Beykoz Tiyatro Akademisi”ni gezdi.

Yavuz, Beykoz’da kültürel kalkınmaya ve gençlere destek olmak amacıyla hayata geçirilen projeye dair çalışmalar hakkında Tiyatro Akademisinin Genel Sanat Yönetmeni Yasin Çetin’den bilgiler aldı.

galeri iskultur bakan yardimcisindan beykoz ziyareti 9572

Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, akademi bünyesinde tiyatro, oyun yazarlığı, ve oyunculuk dersleri alan öğrencilerle de sohbet etti.

Geçtiğimiz aylar da Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Ankara ziyaretleri kapsamında Kültür ve Turizm Bakan Yardımcımız Özgül Özkan Yavuz'u ziyaret ederek hayata geçirmek istenilen kültürel projelere dair bir istişarelerde bulunmuştu.

Yavuz, Twitter hesabından ziyarete ilişkin şunları yazdı:

“Beykoz Sanat Merkezi ve Tiyatro Akademisi’ni ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldım. Gençlerimiz bu merkezde, tiyatro oyun yazarlığı ve oyunculuk eğitimleri alarak kendilerini yetiştiriyorlar. Başarılar diliyorum.”

İlgili Haberler