Başkan adayları, son seçim mesajlarını verdi!

Yerel seçimlere saatler kala Beykoz'un belediye başkan adayları Beykoz halkına son çağrılarını yaptı.

Yerel seçimlere saatler kala Beykoz'un belediye başkan adayları Beykoz halkına son çağrılarını yaptı. Seçim süresinin azalması ile heyecan…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yerel seçimlere saatler kala Beykoz’un belediye başkan adayları Beykoz halkına son çağrılarını yaptı.

Yerel seçimlere saatler kala Beykoz’un belediye başkan adayları Beykoz halkına son çağrılarını yaptı. Seçim süresinin azalması ile heyecan artarken, başkan adayları sahadaki çalışmalarına durmaksızın devam ediyor. Yaptıklarını ve yapacaklarını her etkinliklerinde Beykoz halkına anlatmaya çalışan başkan adayları, yolun sonuna gelmiş bulunmakta ve en iyi kararı yine sandıkta halk verecek. Beykoz Güncel olarak bizde başkan adaylarımızın son mesajlarını okurlarımıza iletmek üzere toparladık.

İşte Beykoz’un belediye başkan adaylarından halka son çağrılar!

Adalet ve Kalkındırma Partisi (AK Parti) Belediye Başkan Adayı Yücel Çelikbilek

30 Mart Yerel Yönetim Seçimleri’ ne çok az bir süre kaldı. Bu aşamalara kolay gelinmediğini, Beykoz olarak bugünlere ancak istikrar ile geldiğimizi özellikle tekrar vurgulamak isterim. Şimdi 30 Mart’ta bir tercih yapacağız. Bir ilk daha yaşanır ve bir belediye başkanı üst üste iki defa göreve gelme imkanı yakalarsa, mülkiyet, imar meselesinin tamamıyla çözüme kavuşması, devam eden projelerin tamamlanması ve Beykoz’un geleceği için büyük bir fırsat olacaktır. Biz bugüne kadar kaliteli ve dürüst siyaset yaptık. Size asla yalan söylemedik, sizi aldatmadık. Aleyhinize olan hiçbir işin altına imza atmadık. Yapamayacağımız hiçbir şeyin sözünü vermedik. Söylediği sözün nereye gittiğini bilmeyenler, yalanı alışkanlık haline getirenleri, üstelik vatandaşın lehine bugüne kadar bir çivi çakmamış olanları ayırt edecek sağduyuya sahip olduğunuza inancım tamdır. 30 Mart seçimlerinde de daha büyük bir destekle yanımızda yer alacağınıza olan inancımın tam olduğunu belirtir, başta ilçemiz olmak üzere İstanbul ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz

Beykozlu seçmenlerimizin, Beykoz’daki bir değişime destek vermesini ve yanımızda olmasını istiyorum. Hiçbir yurttaşımın Hızır Yılmaz’ın belediye başkanlığı döneminde yerinden yurdundan edilmeyeceğinin, milli emlaktan 15 liraya alınan yerlerin 30 liraya sahiplerine verileceğinin bilinmesini istiyorum. Beykozlunun ‘Hızır Yılmaz adaylıktan çekildi’ gibi yalan haberlere itibar etmemelerini, o ahlaksız siyaseti yapanlara sandıktan gereken cevabı vermelerini, herkesin sandık sonuçlarına saygı duymasını istiyorum. Seçimin barış ortamında geçmesini sonucun ne olursa olsun Türkiye’miz için hayırlı olmasını diliyorum. Bana oy verecek ya da vermeyecek bütün Beykozlu seçmenlerime şimdiden teşekkür ediyorum.

Saadet Partisi (SP) Belediye Başkan Adayı Selman Yücel

Tapu ve imar sorunu olmayan bir Beykoz için, gençlerin umutlu, yaşlıların huzur içinde yaşayacağı bir Beykoz için, ekonomik, sosyal ve kültürel gelişen bir Beykoz için, boğazın ve Türkiye’nin incisi haline gelecek bir Beykoz için iki kere düşünün Saadet Partisi’ni seçin. Türkiye’mize inşallah sonuç hayırlı olur.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç

Büyük Birlik Partisi olarak Beykoz’un alternatif hareketini oluşturduk. Gelinen nokta itibariyle birçok kitlesel grubun desteğini aldık. Ve Beykozlu hemşerilerimizin desteğini kazandık. Yapılan kamuoyu araştırmaları da başa baş bir seçim götürdüğümüzü teyit ediyor. İnanıyorum ki Beykoz’da güller açacak ve Beykoz’un çocukları Beykoz’u hep birlikte yönetecek. Seçimlerin önce Beykoz’umuza sonra ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Belediye Eş Başkan Adayları Davud Demir – Birgül Hakan

Halkların kardeşliği için, güzel bir Beykoz için, herkesin bir arada yaşayabileceği, herkesin eşit haklara sahip olabileceği ve Beykoz halkının yönetebileceği bir belediyecilik için herkesi HDP çatısı altında buluşturmaya davet ediyoruz. 30 Mart’ın şimdiden Türkiye ve Beykoz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Millet Partisi (MP) Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Anafarta

Benim hedefim 100 bin Beykozlu ile tokalaşmaktı. Şu anda 81 bin vatandaşımızla birebir tokalaştım. Bütçesi olmayan adam dediler benim için. 2 ay sokakta dolanır, evine gider dediler. Fakat insanlarla tokalaşmak için paraya ihtiyacınız yok. İnsanlara merhaba demek ve onların dertlerini de dinlemek için paraya ihtiyaç yok. Benim tek derdim ve amacım Beykoz’a hizmetkar olmak. Ben belediye başkanlığı makamının garsonluktan farkının olmadığını düşünüyorum. Bende bu millete garson olmak istiyorum. Beykoz genç ve çalışkan bir başkanı hak ediyor. İnşallah bizde geliyoruz.  

Not: MHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler defalarca aranılmasına rağmen tarafımıza her hangi bir açıklama yapmamıştır.

Haber: Burcu Çelik

Başkan adayları, son seçim mesajlarını verdi!
Bizi Takip Edin