Başkan Aydın: Beykoz örnek alınan ilçe olmaya başladı

Beykoz Belediye Meclisi 8. Dönem son toplatısında konuşan Belediye Başkanı Murat Aydın: “Beykoz özellikle bilişim, kültür sanat, eğitim, kent tarımı ve mutlulukta örnek alınan bir ilçe olmaya başladı.” dedi.

Başkan Aydın: Beykoz örnek alınan ilçe olmaya başladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Meclisi’nin Mart ayı Olağan Toplantısı, Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın başkanlığında gerçekleşti.

2019-2024 döneminin son toplantısında konuşan Başkan Aydın, Beykoz’a hizmet etmek dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek meclis üyelerine gayretleri ve hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

“BEYKOZ’UN MUTLULUĞUNA KATKI VERMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Başkan Murat Aydın, “Beykoz’da yaşamı kolaylaştırmak için gerçekten anlamlı hizmetler yapıldı. Beykoz’un yol yürüyüşünde farklı bir ivme almasını sağladınız. Beykoz, özellikle bilişim, kültür sanat, eğitim, kent tarımı ve mutlulukta örnek alınan bir ilçe olmaya başladı. Dünyanın en gözde kentlerinden birisi de Beykoz olmalı. O yola da girmiştir. Beykoz’un insanlarının, gençlerinin mutluluğuna katkı vermek için her platformda çalışmaya söz veriyoruz. Zaten o yolda da yürüyoruz.” dedi.

Toplantı, çekilen hatıra fotoğrafı eşliğinde son buldu.

Başkan Aydın: Beykoz örnek alınan ilçe olmaya başladı
Bizi Takip Edin