Başkan Aydın: Beykoz’da yaşam çok daha güzel olacak

Beykoz Belediye Başkanı ve AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, yaklaşan yerel seçim öncesinde Soğuksu Pazarı’nı ziyaret etti. Pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Murat Aydın, hayırlı ve bol kazançlar diledi.

Başkan Aydın: Beykoz’da yaşam çok daha güzel olacak
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri’ne yönelik sahadaki çalışmalarına hız veren Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın ve İlçe Başkanı Özkan Ayduğan ilçede ekonomiye ve sosyal hayata can veren farklı esnaf gruplarıyla sık sık bir araya geliyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Soğuksu Pazarı’nı ziyaret eden Başkan Murat Aydın ve Özkan Ayduğan, esnaf ve pazara alışverişe gelen vatandaşlarla sohbet etti.

Ziyarete ilçe yöneticileri, meclis üyesi adayları ve mahalle teşkilatı eşlik etti.

Beykozluların yetki vermesi durumunda ilçede mutluluğu hız kesmeden devam edeceğini vurgulayan Başkan Murat Aydın, ilçeye değer katacak yeni yatırımlarla yaşamın çok daha güzel olacağını ifade etti.

Başkan Murat Aydın ve Özkan Ayduğan’ı güler yüzle karşılayan pazarcı esnafı ve Soğuksu sakinleri, yerel seçimlerde kendilerine desteklerinin tam olduğunu söyledi ve hizmet taleplerini iletti.

Başkan Aydın: Beykoz’da yaşam çok daha güzel olacak
Bizi Takip Edin