Başkan Aydın yeniden deprem bölgesinde

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Asrın felaketi” olarak nitelenen Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası bölgede yaşamı normal akışına döndürmek için çalışmalar devam ediyor.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın da deprem bölgesinde devam eden çalışmaları değerlendirmek üzere Hatay Kırıkhan’a gitti.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın deprem bölgesinde

Başkan Murat Aydın ve İstanbul’dan bölgede çalışma yapan AK Partili Belediye Başkanları’ndan Hüseyin Keskin, M. Ergün Turan, Şadi Yazıcı, A. Hasim Baltacı, Hatay Kırıkhan’da Koordinatör Vali Dr. Turan Ergün ve Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ile bir araya geldi.Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın deprem bölgesinde

AK Partili Belediye Başkanları, Vali Dr. Turan Ergün ve Ayhan Yavuz’la birlikte yapılacak faaliyetleri planladı, konteyner kent çalışmaları yerinde inceledi.

Murat Aydın, Kırıkhan’da aşevi, wc ve duş alanları hizmetleri verilen Belediye sorumluluğunda bulunan 170 AFAD çadır kentte de incelemeler yaptı, depremzedeler ile bir araya geldi.

“BİRLİĞİMİZ, KARDEŞLİĞİMİZ DAİM OLSUN”

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, yaptığı paylaşımda, “Dayanışmanın gücüyle yaraları sarmak, hayatı normale döndürmek için Hatay Kırıkhan’dayız. Birliğimiz, kardeşliğimiz daim olsun. İstanbul’un kalbi deprem bölgelerinde atıyor. Hüseyin Keskin, M. Ergün Turan, Şadi Yazıcı, A. Hasim Baltacı Başkanlarımızla birlikte Kırıkhan Belediye Başkanımız Ayhan Yavuz ile bir araya gelip Kırıkhan’da hayatı normale döndürme çalışmalarımızı istişare ettik.” dedi.

.

.

Başkan Aydın yeniden deprem bölgesinde
Bizi Takip Edin