Başkan Çelikbilek hemşireler ve eczacıları ağırladı

Hemşireler ve Eczacılar Haftası dolayısıyla Beykoz'da görev yapan hemşire ve eczacıları konuk edildi

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, meslek gruplarıyla buluşmalarına devam ediyor. Hemşireler ve Eczacılar Haftası dolayısıyla ilçemizde görev.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hemşireler ve Eczacılar Haftası dolayısıyla Beykoz’da görev yapan hemşire ve eczacıları konuk edildi

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, meslek gruplarıyla buluşmalarına devam ediyor. Hemşireler ve Eczacılar Haftası dolayısıyla ilçemizde görev yapan hemşire ve eczacılar konuk edildi.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ev sahipliğini yaptığı, Belediye Başkan yardımcıları, Meclis üyeleri, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Hatice Kınık, Paşabahçe Hastanesi Yöneticisi Yaşar Çelik ve Beykoz Diş Hastanesi Başhekimi Fahri Sümer’in katıldığı programa hemşireler, eczacılar ve aileleri ilgi gösterdi.

Her yıl 12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşireler Haftası ve 14-17 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Eczacılar Haftası dolayısıyla düzenlenen yemekte konuşan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “Hemşirelik mesleğini şefkat, özveri ve güleryüzle icra eden tüm meleklerin gününü kutlarım. Hastane çalışanı olmak zahmetli fakat bir o kadar kutsal bir iş. Mesleğinizin size kazandırdığı en önemli şey duadır. Allah sizlere sağlık versin. Meslek gruplarıyla yaptığımız bu toplantıların amacına ulaştığını ve sizlerin memnuniyetini görmek bizleri sevindiriyor” dedi. Eczacıların da katılımından duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yücel Çelikbilek, “İnsanlara şifa dağıtan elleriniz dert görmesin” dedi.

Beykoz İlçe Sağlık Müdürü Dr. Hatice Kınık, Paşabahçe Hastanesi Yöneticisi Yaşar Çelik ve eczacılar adına AK Parti 5. ve 6. Dönem meclis üyesi Necati Ak yaptıkları konuşmalarda Başkan Çelikbilek nezdinde programı tertip edenleri tebrik ederek, teşekkür ettiler.

Program sonunda katılımcılara Başkan Çelikbilek, yardımcıları ve meclis üyeleri tarafından çiçek takdim edildi.

Başkan Çelikbilek hemşireler ve eczacıları ağırladı
Bizi Takip Edin