Başkan Çelikbilek okul aile birliklerini ağırladı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 68 okulun aile birlikleri ve okul müdürleriyle biraraya geldi

İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen yemekli toplantıya Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Başkan Yücel Çelikbilek, İlçe Milli…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 68 okulun aile birlikleri ve okul müdürleriyle biraraya geldi

İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemekli toplantıya Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Başkan Yücel Çelikbilek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nazmi Yekrek, Belediye Başkan yardımcıları, Milli Eğitim şube müdürleri, Halk Eğitim müdürü, okul müdürleri ve okul aile birliği başkanları ile yardımcıları katıldı.

Okulların ve aile birliği üyelerinin sorunlarının paylaşıldığı toplantıda, Beykoz Belediyesi tarafından okullarımıza yapılan yatırımlar ve destekler de aktarıldı.

Programda söz alan okul aile birliği üyeleri, okullarında yapılan çalışmalar, başarılar, projelerden söz ederek, okullarının çeşitli ihtiyaçları hakkında da talepte bulundu. Okul aile birliği üyeleri Başkan Çelikbilek’e okullara verdiği destekler, yaptığı çalışmalar dolayısıyla teşekkür ettiler.

Başkan Çelikbilek: “Başarı Sizden Ödül Bizden”

Başarılı okulları ve öğrencileri her yıl ödüllendirdiklerini hatırlatan Başkan Yücel Çelikbilek, ilçemizin son yıllarda başarılı bir eğitim ivmesi kazandığına değinerek, “Yavrularımızın eğitim gördüğü kurumların fiziki koşullarını iyileştirmek amacıyla ilçemizdeki tüm okullara çeşitli malzeme ve peyzaj desteği sağladık. Her okuldan gelen taleplere karşılık veriyoruz. Önümüzdeki günlerde 10 okulun bahçe düzenlemesi çalışmasına başlıyoruz. Sizlerin de desteğiyle başarılı ve azimli bireyler yetiştirilmesi için azami gayret gösteriyoruz. Çocuklarımıza hep birlikte sahip çıkarak Beykoz’u eğitimde en yukarı taşıyacağız inşallah” diyerek toplantıya katılan herkese teşekkür etti.

Kaymakam Erdoğan: “Tüm Okullardan Projeler Bekliyoruz”

Beykoz’un her alanda yüksek potansiyele sahip bireylerden ve öğrencilerden oluştuğunu ifade eden Kaymakam Süleyman Erdoğan ise, “Okullarda çok zeki evlatlarımız var. Bunlara maddi ve manevi destek olarak çeşitli projeler geliştirmelerine öncü olabiliriz. Okul aile birliklerimiz, okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimizden bu konularda çalışmalar bekliyoruz. Projelerle çocuklarımızın yurt dışı programlarına katılmasını sağlayabilir, böylelikle ufuklarının açılması ve gelişmesine katkı sunmuş oluruz” dedi

 

Başkan Çelikbilek okul aile birliklerini ağırladı
Bizi Takip Edin