Başkan Çelikbilek TFF'nin Riva tesislerini gezdi

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, TFF'nin Riva'da yer alan tesislerini ziyaret etti ve Başkan Yıldırım Demirören ile bir araya geldi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve beraberindeki heyet bugün TFF'nin Riva'da…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, TFF’nin Riva’da yer alan tesislerini ziyaret etti ve Başkan Yıldırım Demirören ile bir araya geldi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve beraberindeki heyet bugün TFF’nin Riva’da yer alan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’ni ziyaret etti ve Başkan Yıldırım Demirören ile bir araya geldi.

Beykoz Riva’da yer alan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde önemli katkıları olan Beykoz Belediyesi’nin ziyaretinde Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, başkan yardımcıları M.Hanefi Dilmaç, Salim Öztürk, Mahmut Gülbasar, Salih Elmas ve Muharrem Kaşıtoğlu ile Meclis Başkan Vekili Manolya Demirören Tekin yer aldı.

Görüşmede Türkiye’nin en modern kamp  tesisleri ve TFF’nin geliştirmekte olduğu Futbol Vadisi projeleri konularında detaylı bir şekilde bilgilendirilen Yücel Çelikbilek ve beraberindeki heyete Milli Takım forması hediye edildi.

Heyet görüşmenin ardından kurulmakta olan TFF Müzesi’nin çeşitli bölümlerini gezdi.

Toplantıda TFF Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ve TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş da yer aldı.

Başkan Çelikbilek TFF'nin Riva tesislerini gezdi
Bizi Takip Edin