Başkan Çelikbilek Yenimahalle'de

Beykozluları evlerinde ziyaret eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Yenimahalle esnafını ziyaret etti,

Beykozluları evlerinde ziyaret eden, ilçeye dair talep ve beklentileri dinleyen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozluları evlerinde ziyaret eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Yenimahalle esnafını ziyaret etti,

Beykozluları evlerinde ziyaret eden, ilçeye dair talep ve beklentileri dinleyen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyesi Haydar Çelik ile birlikte Yenimahalle esnafını ziyaret etti, Ergül Sokak’ta çevre düzenlemesinin açılışını da yapan Başkan Çelikbilek, mahalle sakinleriyle çay içti.

Ergül Sokak Baştan Aşağı Yenilenecek

Yenimahalle Son Durak Camisi’nde öğle namazından sonra camii cemaatiyle bir araya gelen Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, esnaf ziyaretinin ardından Ergül Sokak’taki çevre düzenlemesi ve parkın açılışını yaptı.

Burada mahalle sakinlerine hitap eden Başkan Çelikbilek, “Anında Hizmet Programında atıl ve bakımsız olarak tespit ettiğimiz bu alanı sizler için düzenledik ve güzelleştirdik. Bu güzel alanı size emanet ediyor, iyi bir şekilde kullanmanızı diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Park açılışında mahalle sakinleriyle sohbet eden Çelikbilek sonrasında Nevzat Çalı’nın evine konuk oldu. Burada mahalle sakinlerinin sokağın yenilenmesi talebini ilettiği Çelikbilek, Ergül Sokak’ın prestij yol olarak düzenleneceği müjdesini verdi.

Kümeevler Camii Hızla Yükseliyor

Ev ziyaretlerinin yanı sıra esnafları da ziyaret eden Başkan Çelikbilek, talepleri ve önerileri dinledi. Hayırsever vatandaşlar ve Beykoz Belediyesi’nin katkılarıyla yapımı hızla süren Yenimahalle Kümeevler Camii inşaatında da incelemeler yapan Başkan Çelikbilek ve beraberindeki heyet, çocuklarla bol bol fotoğraf çektirdi.

Başkan Çelikbilek Yenimahalle'de
Bizi Takip Edin