Başkan Çelikbilek'ten Çiğdem sakinlerine çat kapı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ‘Anında Hizmet’ programı kapsamında Çiğdem Mahallesi sakinlerini ve esnafı ziyaret etti.

Beykoz Belediyesi ‘Anında Hizmet’ programı kapsamında bu hafta tüm ekipleriyle Çiğdem Mahallesi&#

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ‘Anında Hizmet’ programı kapsamında Çiğdem Mahallesi sakinlerini ve esnafı ziyaret etti.

Beykoz Belediyesi ‘Anında Hizmet’ programı kapsamında bu hafta tüm ekipleriyle Çiğdem Mahallesi’nde çalışma yapılıyor. Belediye ekipleri tarafından mahallenin cadde ve sokaklarındaki eksikler gideriliyor. Gün boyu istinat duvarı yapımı, asfaltlama, parkların bakımı, ağaçların budanması gibi pek çok hizmet tamamlanırken, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de Çiğdem Mahallesi sakinlerini ve esnafı ziyaret etti.

Anında Hizmet Çiğdem Mahallesi’nde

Çiğdem Mahallesi’nde gerçekleştirilen “Anında Hizmet Üretimi” çalışmaları kapsamında kaldırımların onarılması, yolların asfaltlanması, merdiven yapımı, kul ve ibadethanelerin temizliği, yol kenarlarındaki otların ve çalıların temizlenmesi gibi pek çok hizmet tamamlanarak mahalle tertemiz bir görünüme kavuşturuldu.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Çiğdem Mahallesi’nde sokak sokak gezerek mahalle sakinlerine çat kapı ziyaretlerde bulundu. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çelikbilek, sürdürülen çalışmaları da yerinde inceledi. Başkan Yücel Çelikbilek’e Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Çiğdem Mahallesi Muhtarı Murat Erdal eşlik etti. Başkan Çelikbilek tüm çalışmaları yakından takip ederek vatandaşların taleplerinin yerine getirilmesi talimatını verdi.

Sağlık İşleri Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği sağlık taramasında da vatandaşlara açlık kan şekeri, kolesterol ölçümü hizmeti verildi.

Başkan Çelikbilek'ten Çiğdem sakinlerine çat kapı
Bizi Takip Edin