Başkan Çelikbilek'ten hayvanseverlere destek

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Göksu Evleri Hayvanseverleri'nin düzenlediği kermesi ziyaret ederek destek oldu.  

Göksu Evleri Hayvanseverleri, ilçedeki hayvanseverleri bir araya getirmek ve sahipsiz hayvanlara destek sağlamak amacıyla

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Göksu Evleri Hayvanseverleri’nin düzenlediği kermesi ziyaret ederek destek oldu.  

Göksu Evleri Hayvanseverleri, ilçedeki hayvanseverleri bir araya getirmek ve sahipsiz hayvanlara destek sağlamak amacıyla bir kermes düzenledi. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de kermesi ziyaret ederek kermese destek oldu.  

Acarkent Coliseum’da 15-16 Şubat tarihlerinde düzenlenen kermese ilgi oldukça fazlaydı. Çeşitli hediyelik eşyalarının satışa sunulduğu kermesten elde edilen gelir, Beykoz’da sokakta yaşayan hayvanların kuru mama, veteriner gibi sağlık ve beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılacak.

Örnek Çalışmalara İmza Attık

Kermesi ziyaret eden ve sergilenen eşyaları inceleyen Başkan Yücel Çelikbilek hayvanseverlerin çabalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

5 yıldan bu yana hayvanseverlerle dayanışma içinde çalıştıklarını söyleyen Başkan Çelikbilek, ilçedeki sokak hayvanlarının doğal ortamlarında sağlıkla yaşaması için birlikte örnek çalışmalara imza attıklarını belirtti.  

Başkan Çelikbilek sokak hayvanları için belediye bünyesindeki Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’ni ve mevcut kliniği modernize ettiklerini, veteriner hekim sayısını 5’e, yardımcı personel sayısını 17 ‘ye ve hayvan toplama araç sayısını 3’e çıkardıklarını söyledi.

Başkan Çelikbilek'ten hayvanseverlere destek
Bizi Takip Edin