Başkan Erdoğan torununa Beykoz’da diploma verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Başkan Erdoğan, Beykoz’da bulunan NUN Okulları’nın Mezuniyet Töreni’ne katılarak diploma alan torunu Ahmet Akif’i kutladı. 

baskan-erdogan-torununa-beykozda-diploma-verdi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da bulunan NUN Okulları, 2023-2024 eğitim öğretim dönemini başarıyla geride bırakan okulda mezuniyet sevinci yaşandı.

Kurucusunun Berat Albayrak ve Yönetim Kurulu Başkanının Esra Albayrak olduğu NUN Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından kurulan okul, kuruluşundan bu yana yurt içi ve yurt dışında birçok prestijli üniversiteden kabul alan mezunlarının arasına bu yıl 69 öğrencisini daha kattı.

Okulda yapılan törene, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan’ın yanı sıra Prof. Dr. Hayrettin Karaman ve Sadık Albayrak katıldı.

baskan-erdogan-torununa-beykozda-diploma-verdi

ÖĞRENCİLER DOLU DOLU ANLAR YAŞADI

Aralarında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın torunu Ahmet Akif’in da bulunduğu öğrencilerin mezuniyetlerinde duygulu anlar da yaşandı.

Törende konuşan Erdoğan, bundan 10 sene önce milli ve manevi değerlerine bağlı iyi insan yetiştirmek gayesiyle kurulan NUN Okulları’nın da tıpkı çocuklar gibi günbegün büyümesine ve olgunlaşmasına yakından şahitlik ettiklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Fıtratı koruyan bir terbiye anlayışıyla eğitime yaklaşan bu güzide kurumda görüyorum ki öğrenciler hayata çift kanatlı hazırlanıyor. Bir yandan manevi değerlerine sahip çıkan diğer yandan sorgulayan, bilgi, irade, duygu ve eylem bütünlüğüne sahip nesiller yetiştiriliyor.” dedi.

baskan-erdogan-torununa-beykozda-diploma-verdi

TORUNU AHMET AKİF’E DİPLOMASINI VERDİ

Konuşmasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, torunu Ahmet Akif’e diplomasını verdi.

Mezun öğrencilerin alana girişlerinde, Necip Fazıl Kısakürek’in şiirlerinden bestelediği “Surda bir gedik açtık” ve “Sakarya Türküsü” adlı eserleri seslendiren Yücel Arzen eşlik etti.

NUN Eğitim ve Kültür Vakfı Kurucusu Berat Albayrak ve Yönetim Kurulu Başkanı Esra Albayrak’ın da konuşma yaptığı tören, öğrencilere diplomalarının verilmesi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Başkan Erdoğan torununa Beykoz’da diploma verdi

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin