Başkan mahallenizde, ilk durak Tokatköy

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ilçe sakinleriyle gün boyu kendi sokaklarında buluştuğu ziyaretler Tokatköy'den başladı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in haftanın bir gününü bir mahalleye ayırdığı, ilçe sakinleriyle gün boyu kendi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ilçe sakinleriyle gün boyu kendi sokaklarında buluştuğu ziyaretler Tokatköy’den başladı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in haftanın bir gününü bir mahalleye ayırdığı, ilçe sakinleriyle gün boyu kendi sokaklarında buluştuğu ziyaretler Tokatköy’den başladı.

Halk günleri, halk meclisleri ve randevulu görüşmelerle her daim ilçe sakinleriyle buluşan, esnaf ziyaretleriyle ilçenin nabzını tutan Başkan Yücel Çelikbilek her hafta bir mahallede günü boyu ilçe sakinleriyle bir araya geliyor. 

“En iyi spor vatandaşın arasında yürümektir diyen” Başkan Çelikbilek sahada halkla kucaklaştığı, vatandaşların istek ve hizmet önerilerini dinlediği, uygulamalara bir yenisini daha ekledi.

Başkan Çelikbilek her hafta ilçenin bir mahallesinde gün boyu ilçe sakinleriyle bir araya geldiği programlarına Tokatköy Mahallesi’yle başladı.  

Tüm gününü mahallede geçiren Başkan Çelikbilek esnaftan, cami cemaatlerine, aile sağlığı merkezlerinden ev hanımlarına, öğrencilerden ihtiyaç sahiplerine kadar her kesimle kucaklaştı ve esnafı ziyaret etti.

Sabah namazından itibaren, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve danışmanlarıyla mahallede hazır bulunan Başkan Yücel Çelikbilek, namazın ardından ilçe sakinleriyle kahvaltı yaptı ve hanımlarla bir araya geldi.

Tokatköy’ü hanımların gözünden dinleyerek, ev hanımlarının mahalle için istediklerini özellikle not eden Başkan Çelikbilek, hizmet taleplerine ve önerilerine yanıt verdi.

İhtiyaç sahipleriyle özellikle ilgilenen Başkan Çelikbilek, Tokatköy Mahallesi’ndeki mesaisinin büyük bir kısmını mahalledeki ihtiyaç sahiplerini ziyarete ayırdı. Sosyal Masa tarafından belirlenen engelli, yaşlı ve hasta kimseleri ziyaret eden Başkan Çelikbilek sıkıntı ve ihtiyaçlarını dinledi.

Bu çalışmayla birlikte vatandaşlarla hanesinde, sokağında ve mahallesinde buluştuklarını ifade eden Başkan Çelikbilek, “Hizmet anlayışımızı ilçe sakinlerimizle beraber şekillendiriyor, istişareye önem veriyoruz. Her hafta Cuma günü tüm günü bir mahallemizde geçirerek, Beykozlularla bir araya geleceğiz. Evlerine misafir olacağız” dedi. 

Başkan mahallenizde, ilk durak Tokatköy
Bizi Takip Edin