Başkan Murat Aydın Beykoz için Ankara’ya gitti

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan’ı ziyaret etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcıları Ahmet Misbah Demircan’ı ve Özgül Özkan Yavuz’u ziyaret etti. 

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz’da hayata geçirilmek istenilen projelere dair bir takım görüşmeler yapmak için Ankara’ya gitti.

Başkan Murat Aydın’ın Ankara’daki ilk durağı Kültür ve Turizm Bakanlığı oldu. Aydın, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcılarından Ahmet Misbah Demircan’ı ve Özgül Özkan Yavuz’u makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Başkan Murat Aydın, Bakan Yardımcılarına ilçenin simgesi haline gelen Çeşm-i bülbül hediye ederek ev sahipliği için teşekkürlerini sundu.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Beykoz’umuzda hayata geçirmek istediğimiz çalışmalara, projelere dair görüşmeler gerçekleştirmek üzere Ankara’dayız. İlk durağımız Kültür ve Turizm Bakanlığı oldu. Bakan Yardımcımız Sn. Ahmet Misbah Bey ile kıymetli istişarelerde bulunduk. Ev sahipliği için kendisine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan ise “Başkanım her zaman bekleriz. #BeykozÇokGüzel ve bu güzellikleri ortaya çıkartırken, anlatırken her zaman Bakanlığımız Beykoz Belediyesi yanında.” diye cevap verdi.

Aydın, Bakan Yavuz’un ziyaretine ilişkin “Ankara ziyaretimiz kapsamında Kültür ve Turizm Bakan Yardımcımız Sn. Özgül Özkan Yavuz’u da ziyaret ettik, hayata geçirmek istediğimiz kültürel projelerimize dair bir sohbet gerçekleştirdik. Özgül Hanıma kıymetli vaktini ayırdığı için teşekkür ediyorum.” diye paylaşım yaptı.

Yavuz da “Türkiye Fotoğraf Vakfı Başkanı ve Beykoz Belediye Başkanımız Murat Aydın ile Bakanlığımızda bir araya geldik. Türkiye Fotoğraf Vakfı’nın fotoğraf sanatına ilişkin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi veren kıymetli Başkanımıza teşekkür ediyorum.” şeklinde yanıtladı.

Başkan Murat Aydın Beykoz için Ankara’ya gitti
Bizi Takip Edin