Başkan Murat Aydın Beykoz’da coşkuyla karşılandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 31 Mart yerel seçimleri için yeniden aday gösterdiği Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, ilçede coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. 
  • 20.01.2024 23:08:02

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, isminin yeniden adaylık için açıklandığı Haliç Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki törenin ardından ilçeye dönüşünde meşale gösterileriyle karşılandı. 

Belediye Başkanı Murat Aydın, İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ile Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, coşkulu bir kalabalık eşliğinde meşale koridorundan geçerek, vatandaşları selamladı.

Alkışlarla ve tezahüratla ilçe binasına giren Başkan Murat Aydın, kendisini bekleyen kalabalığın tebriklerini tek tek kabul etti.

“DAHA YÜKSEK BİR OY ORANIYLA”

Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, “Bizler teşkilatlar olarak Murat Başkanımız ile birlikte 31 Mart seçimlerinde inşallah bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz seçimlerin daha üzerinde gayret ve özveriyle, daha yüksek bir oy oranıyla inşallah Murat Başkanımızı yeniden layık olduğu koltuğa oturtacağız. Bütün kademelerimizle bu seçimin üstesinden el birliğiyle geleceğiz. İnşallah bu seçimi yeniden alacağız.” dedi.

“25 YILLIK DENEYİMLE GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ”

Belediye Başkanı Murat Aydın, “5 yıl önce ne demiştik? 1 dönemde 3 dönemlik, 5 yılda 15 yıllık hizmet vaadiyle gelmiştik. Ve elhamdülillah fazlasını yaptık. Bugün Cumhurbaşkanımız ‘Beykoz’dan çok büyük bir oy bekliyorum haberin olsun.’ dedi. Biz Allah’ın izniyle, bu teşkilat, bu başkan, sizler ve sizlerin varlığıyla biz burada çok yüksek bir oy ile gençlerin hayalini gerçekleştirebildiği, yarınlara daha umutla yürüyebildiği, kendinden daha emin olduğu ve yaşamaktan daha gurur duyduğu bir şehrin inşası için hep birlikte çalışacağız. Buna olan inancımız sonsuz. Geçen dönem 20 yıllık deneyim vardı şimdi 25 yıllık deneyim ile gece gündüz çalışacağız.” dedi.

İlgili Haberler