Başkan Murat Aydın muhtarları ağırladı

Beykoz protokolü, 19 Eylül Muhtarlar Günü münasebetiyle muhtarlarla bir araya geldi.

Başkan Murat Aydın muhtarları ağırladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Belediye Başkanı Murat Aydın, 19 Eylül Muhtarlar Günü nedeniyle muhtarlarla akşam yemeği programında bir araya geldi.

Elmasburnu Restoran’da gerçekleşen programa Beykoz Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam ve Muhtarlık İşleri Müdürü Yavuz Kaki katıldı.

Belediye Başkanı Murat Aydın, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Çengeldere Mahalle Muhtarı Ramazan Dilmaç’a ve Kılıçlı Mahalle Muhtarı Engin Sevim’e geçmiş olsun dileklerini iletti.

“BİZİM MOTİVASYONUMUZ TEŞEKKÜR”

2024 seçimlerinde muhtarlığa tekrardan aday olacaklara başarılar dileyen Başkan Murat Aydın, “Amacımız, sizler mahallelerinizde biz de ilçemizde doğal teşekkür almak. Bizim motivasyomuz teşekkür. Mahallelerimizde yaşamı daha güzel kılmak, insanlarımızı daha mutlu etmek adına bir gayretin, bir koşturmanın içerisindeyiz. Dönemin sonunda da tekrar göreve talip olanlar da inşallah sandıktan yetkiyi almış olarak çıkarlar.” dedi.

Kaymakam Faik Oktay Sözer ve Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun da günün anlam ve önemine ilişkin birer konuşma yaptı.

Belediye Başkanı Murat Aydın tarafından muhtarlara üzerinde isimleri yazan saat hediye edildi.

Program, İstanbul’da ilçe muhtarları arasında düzenlenen futbol turnuvasında şampiyon olan Beykoz muhtarlarının kupalarıyla birlikte çekilen hatıra fotoğrafları eşliğinde son buldu.

Başkan Murat Aydın muhtarları ağırladı
Bizi Takip Edin