Başkan Murat Aydın spor kulüplerini ağırladı

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, ilçede faaliyet gösteren spor kulüp temsilcilerini sahurda ağırlayarak Ramazan Ayı’nın ve gecenin bereketini paylaştı.
  • 15.04.2023 00:00:00

Beykoz’da sporu ve sporcuları destekleyen birçok projeye imza atan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, spor kulüp temsilcileri ile sahurda bir araya geldi.

Başkan Murat Aydın spor kulüplerini ağırladı

Beykoz Millet Sofrası’nda gerçekleşen programa, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Ersen Sancar eşlik etti.

Beykoz’da spora dair karşılıklı istişarelerin yapıldığı gecede spor kulüp temsilcileri hizmet taleplerini ve önerilerini dile getirdi.

Başkan Aydın, sahur programına katılan spor kulüp temsilcilerine teşekkürler ederken spor kulüp temsilcileri de Aydın ve beraberindekilere misafirperverliklerinden ötürü duydukları memnuniyeti dile getirdi.

“SPORUN BAŞKENTİ OLMA YOLUNDA ÇALIŞMAYA DEVAM”

Ramazan Ayı vesilesiyle iftardan sahura toplumun tüm kesimleriyle bir araya gelerek kardeşlik ve dayanışma iklimini yaşattıklarını söyleyen Başkan Murat Aydın, “Beykoz’umuzun spor kulübü temsilcilerini sahur soframızda ağırlıyoruz. ‘Sporun Başkenti’ olma yolunda el birliğiyle çalışmaya devam.” dedi.

.

.

İlgili Haberler