Başkan Murat Aydın yeni çalışma ekibini oluşturuyor

Beykoz Belediye Başkanı seçilen Murat Aydın hizmet edeceği yeni kadrosunu şekillendiriyor.

Beykoz'da Cumhur İttifakı AK Parti adayı olarak seçimlere girip yüzde 49,16 ile 74 bin 805 oy alarak büyük bir başarıya…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı seçilen Murat Aydın hizmet edeceği yeni kadrosunu şekillendiriyor.

Beykoz’da Cumhur İttifakı AK Parti adayı olarak seçimlere girip yüzde 49,16 ile 74 bin 805 oy alarak büyük bir başarıya imza atan Murat Aydın, Beykoz’un yeni belediye başkanı seçildi. Geçtiğimiz günlerde mazbatasını alan Aydın, görevini Yücel Çelikbilek’den devraldı.

Beykozluların hayallerini gerçekleştirmek için 5 yılda 15 yıllık hizmet sloganıyla seçim çalışmalarını yürüten Aydın, hizmet edeceği yeni kadrosunu da şekillendiriyor.  Mevcut belediye başkan yardımcıları Salim Öztürk, Manolya Demirören, Adem Çalışkan, Salih Elmas, Mahmut Gülbasar ve Tacettin Aksu ile yeni dönemde çalışmayacak olan Aydın’ın yakın çalışma ekibi de belli olmaya başladı.

Bünyamin Korkmaz (Belediye Başkan Yardımcısı)

Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’ın uzun yıllar Özel Kalem Müdürü olarak görev yapan Bünyamin Korkmaz, 2014 yılında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un Özel kalem müdürü oldu. Korkmaz sonrasında bir dönem de TRT Genel Sekreterliği görevini yürüttü. Mali Müşavir olan Bünyamin Korkmaz, aynı zamanda Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu Başkanvekilidir.

Feruz Kutsal (Belediye Başkan Yardımcısı)

1 Ocak 1961 yılında Erzincan’ın Refahiye ilçesi Pınaryolu Köyü’nde doğdu. Ortaokulu Erzincan İmam Hatip Lisesi’nde, liseyi ise İstanbul Gaziosmanpaşa Yıldız Tabya İmam Hatip lisesinde devam etti. Daha sonra son sınıftan ayrılarak Gaziosmanpaşa Plevne Lisesi’nde okuyarak mezun oldu. Askerlik görevini Ankara Muhabere Okulu ve İstanbul Davutpaşa Askeri Kışlasında tamamladı. 1981 yılında Trabzon Orman Muhafaza Okulu’na girdi. İki yıl okuyup mezun olduktan sonra çeşitli illerde kamu görevlerinde bulundu. Orman Bakanlığından İç İşleri Bakanlığı’na bağlı bulunan 1993 yılında Kağıthane Belediyesine yatay geçiş ile geçerek zabıta müdürlüğünde 2000 yılına kadar görevde bulunmuş olup,2000 yılında Zeytinburnu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde, Zabıta Müdürü olarak göreve başlayıp, 4 Nisan 2014’de başkan yardımcılığına getirildi. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Engin Köklü (Belediye Başkan Yardımcısı)

1980 İstanbul doğumlu. İlk, orta ve lise tahsilini İstanbul’da tamamladı. Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2001 yılında mezun oldu. 2003 yılında askerliğini kısa dönem çavuş olarak tamamladı. Özel sektörde, İstanbul ve Rusya’nın Kazan Şehrinde şantiye şefliği görevlerinde bulundu.2004 yılının Kasım ayında Zeytinburnu Belediyesi’nin Fen İşleri Müdürlüğü’nde kontrol mühendisi olarak göreve başladı. 2005 yılının ilk çeyreğinde Fen İşleri Şefi, 2007 yılının Ağustos ayında Fen İşleri Müdürü olarak atandı. İngilizce ve Rusça biliyor. Evli ve bir çocuk babası.

Selami Keskin (Belediye Başkan Yardımcısı)

1980 Yılında Erzurum da doğdu. İlk -Orta ve Lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden 2002 yılında mezun oldu.  Okan Üniversitesi Kentsel Dönüşüm Yüksek Lisans Programını tamamladı. Bürokraside, siyasette, STK çalışmalarında ve iş hayatında birçok önemli işlere imza atan Selami Keskin, 2014 yılından bugüne Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevini yürüttü. AK Parti Kartal Gençlik Kollarında Başkan Vekilliği ve AK Parti İstanbul İl Gençlik Kollarında Bölge Başkanlığı yaptı. 2009 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe’den İl Genel Meclis Üyesi seçildi. Meclis Üyeliği döneminde İstanbul İl Genel Meclisi  İmar ve Bayındırlık Komisyonu Başkan Vekilliği görevini yürüttü. İngilizce bilen ve evli olan Keskin, iki kız çocuk babasıdır.

Fatih Sağlam (Belediye Başkan Yardımcısı)

1987 İstanbul da doğdu. Aslen Sivaslı. Kavacık Mahallesi’nde ikamet ediyor. İnşaat Mühendisliği bölümünde eğitimimi halen devam ettiriyor. AK Parti’nin kuruluşu itibariyle Beykoz’da mahalle yönetiminde görev aldı. Mahalle Başkanlığı, İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeliği, İlçe Başkan Yardımcılığı ve 2009 ile 2015 yılları arasında AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanlığını yaptı.  Sonrasında AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Yönetimi’nde de görev alarak 1. Bölge Teşkilat Başkanlığı görevini yürüttü.  Nisan 2018’de gerçekleştirilen kongrede Hanefi Dilmaç’ın listesinde yer alarak Teşkilat Başkanlığı görevini üstlendi.

Enes Buladı (İletişim Koordinatörü)

Belediye Başkanı Murat Aydın’ın İletişim Koordinatörü Enes Buladı’nın da Beykoz’da aynı görevi yürüteceği öğrenildi. Belediye Başkanı Murat Aydın’ın İletişim Koordinatörü Enes Buladı’nın da Beykoz’da aynı görevi yürüteceği öğrenildi. Buladı 1985’te İstanbul’da doğdu. Şemsettin Sami İlköğretim Okulu, Sankt Georgs Avusturya Lisesi ve Marmara Üniversitesi İİBF Almanca Enformatik Bölümü’nde eğitim gördü. Yazılı, görsel ve internet basınında muhabir, editör ve genel yayın yönetmenliği görevlerinde bulundu. Ekim 2014’ten beri Zeytinburnu Belediyesi İletişim Koordinatörü olarak görev yaptı.

Başkan Murat Aydın yeni çalışma ekibini oluşturuyor
Bizi Takip Edin