Başkanın sabah buluşmaları Yalıköy'deydi

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ‘Vatandaşla Sabah Buluşmaları’ kapsamında Yalıköy Merkez Camii cemaatiyle bir araya geldi.

Yalıköy Mahallesi Merkez Camii’nde kılınan sabah namazının ardından cami derneğinin lokalinde yapıla

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ‘Vatandaşla Sabah Buluşmaları’ kapsamında Yalıköy Merkez Camii cemaatiyle bir araya geldi.

Yalıköy Mahallesi Merkez Camii’nde kılınan sabah namazının ardından cami derneğinin lokalinde yapılan kahvaltılı toplantıya katılım yoğun oldu. Vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çelikbilek hem mahalleyi ilgilendiren çalışmalar hem de ilçeye yapılan hizmetlerle ilgili bilgiler verdi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Yalıköy Mahalle Muhtarı Zeki Bülbül; “Bugüne kadar ne zaman sayın Başkanımızın yanına gittiysek, bir ihtiyacımızı söylediysek hemen yardıma koştu, ilgilendi. Camimizin yanındaki binanın alımıyla ilgili görüştüğümüzde imkanları ölçüsünde yardımcı oldu. Muhtarlık binasının Vakıflarla ilgili sorunu vardı. Onu çözdü. Mahallemiz adına kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, meclis üyeleri ve belediye başkan yardımcılarının da katıldığı toplantıda konuşan Başkan Çelikbilek ise, hizmette 3 yılı geride bıraktıklarını, dördüncü yılın ilk günü olduğunu belirterek, “Amacımız her mahalleye eşit oranda hizmet götürmek, kalıcı eser bırakmak ve kalıcı iz bırakmaktır.İlçemizin en eski mahallelerinden olan Yalıköy’de imkanlarımız ölçüsünde hizmet veriyoruz. Kaldırımları olabildiği kadarıyla ancak genişletebiliyoruz. Yine imkanlarımız ölçüsünde merdivenli sokakları yeniliyoruz. Ortaçeşme Meydan projesini iki yıl sonra kuruldan geçirebildik. Otobüs durağını taşıdık ve meydan çalışması başladı. Maalesef ilçemiz çok yönlü vesayet altında. Ön görünüm, orman, kültürel kurullar, komisyonlar derken projemizi hayata geçirmenin zorluğunu yaşıyoruz. Bu zorluklara rağmen vatandaşlarımıza hizmet götürüyoruz ve epey yol aldık. Verdiğimiz sözlerin ötesinde çalışmalar yaptık. Kışla için Büyükşehir ile görüşmelerimiz sürüyor. Fabrika için hazırlanan projeyi gördüm, mahalleye, ilçeye büyük değer katacak. Mevcut pazarın yerine, altında otoparkın olduğu modern kapalı pazar düşüncemiz var. Şahinkaya Spor Kompleksi Projesi çalışmalarımız devam ediyor. Proje tamamlandıktan, hizmete açıldıktan sonra, stadı çayıra ekleyebiliriz” dedi.

Program, Başkan Çelikbilek’in vatandaşların sorularını yanıtlamasının ardından sona erdi.

Başkanın sabah buluşmaları Yalıköy'deydi
Bizi Takip Edin