Batum Havalisi'nden Çelikbilek ve Acar'a ziyaret

Beykoz Batum Havalisi Derneği, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve İşadamı İsmet Acar'a nezaket ziyaretinde bulundu

Batum Havalisi Derneği Başkanı Ali Kemal Kılıç ve beraberindeki heyet, Başkan Çelikbilek ile bir araya gelerek,…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Batum Havalisi Derneği, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve İşadamı İsmet Acar’a nezaket ziyaretinde bulundu

Batum Havalisi Derneği Başkanı Ali Kemal Kılıç ve beraberindeki heyet, Başkan Çelikbilek ile bir araya gelerek, sivil toplum kuruluşlarına verdiği önem ve çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Başkan Yücel Çelikbilek de, Beykoz’da çok sayıda il, ilçe ve köy derneğinin bulunduğunu, Batumluların da sosyal olaylara oldukça duyarlı olduklarını belirterek, “Yönetime geldiğimiz ilk günden beri ilçemizdeki sivil toplum kuruluşlarımıza büyük önem veriyorum. Seçimden seçime değil her zaman bir araya gelmeye çalışıyor, onların fikirlerini alıyoruz. Geleneksel Çayır Festivali gibi önemli programımızı il derneklerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Amacımız, toplumdaki barış ve huzuru artırmak, kardeşlik duygularını geliştirmektir. Sivil toplum kuruluşlarımızdan daha fazla katkı bekliyoruz. Önemli olan Beykoz’un ve Beykozluların kazanmasıdır” dedi ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.

Fahri Başkan İsmet Acar’da ziyaret edildi

Batum Havalisi Derneği Başkanı Ali Kemal Kılıç ve Yönetim Kurulu’ndan oluşan heyet 14 Nisan’da gerçekleştirilen olağan kongreye katılan Acarlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Acar’ı da ziyaret etti.

Ziyaret esnasından derneğin “Fahri Başkan” kimliğini Acarlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Acar’a takdim eden heyet İşadamı Acar ile dernek çalışmaları hakkında da fikir alış verişinde bulundu.

Batum Havalisi'nden Çelikbilek ve Acar'a ziyaret
Bizi Takip Edin