Bayburtlular resmi açılışını yaptı

Beykoz Bayburtlular Sosyal Yardımlaşma Derneği?nin açılışı Beykoz Kaymakamı Ergün ve Belediye Başkanı Çelikbilek tarafından gerçekleşti.

 Beykoz ve çevresinde ki Bayburtlu vatandaşları bir araya getirmek amacıyla kurulan Beykoz Bayburtlular Sosya

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Bayburtlular Sosyal Yardımlaşma Derneği?nin açılışı Beykoz Kaymakamı Ergün ve Belediye Başkanı Çelikbilek tarafından gerçekleşti.

 Beykoz ve çevresinde ki Bayburtlu vatandaşları bir araya getirmek amacıyla kurulan Beykoz Bayburtlular Sosyal Yardımlaşma Derneği?ne yoğun katılım dikkat geçerken açılış siyasetçileri, sivil toplum kuruluşlarını ve Bayburtlu vatandaşları bir araya getirdi.

Kavacıktaki Dernek Binası?nda yapılan açılışa Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, Beykoz Bayburtlular Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Metin Torun, AK Parti İstanbul Milletvekili adayları Derviş Yücel, Av. Belma Satır, Serkan Bayram, MHP İstanbul Milletvekili Adayı Fuat Fettahoğlu, Has Parti İstanbul Milletvekili Adayı Yaşar Şahin, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, CHP Beykoz İlçe Başkanı İsmet Konca, Has Parti Beykoz İlçe Başkanı Salih Birinci, Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel Başkanı Abdurrahman Polattimur, Marmara Bölgesi Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Ali Kemal Birgül, Ümraniye Bayburt Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Lütfü Silo, Kırkpınar Köyü Dernek Başkanı Güven Karanti, meclis üyeleri, muhtarlar, bazı STK temsilcileri ve Bayburtlu vatandaşlar katıldı.

 

Belediye Başkan Yardımcısı ve Beykoz Bayburtlular Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Metin Torun kısa bir açılış konuşması yaparak, yeni kurulan derneğin Bayburtluları kaynaştırma noktasında önemli adımlara imza atacağını belirtti.

 

Törende açılış kurdelesini; Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Bayburtlular Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Metin Torun ve milletvekili adayları kesti.

 

Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen açılışta siyasetçilerin yanı sıra katılım gösteren STK temsilcileri de kısa bir selamlama konuşması yaptı.

 

Törende ayrıca katılımcılara Bayburt Döneri ikram edildi.

 

Bayburtlular resmi açılışını yaptı
Bizi Takip Edin