Bayram Şenocak'tan Beykoz'a teşekkür ziyareti

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, seçimlerde AK Parti ile yoluna güçlü bir şekilde devam eden Beykoz'a ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak beraberindeki heyet ile birlikte Beykoz'a…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, seçimlerde AK Parti ile yoluna güçlü bir şekilde devam eden Beykoz’a ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak beraberindeki heyet ile birlikte Beykoz’a ziyaret gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Murat Aydın’ı makamında ziyaret eden Bayram Şenocak, daha sonra AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, ilk olarak 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti ile yoluna güçlü bir şekilde devam eden Beykoz Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkanı Murat Aydın tarafından kapıda karşılanan İl Başkanı Şenocak’a ziyaretinde AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve il yöneticileri de eşlik etti.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve belediye başkan yardımcıları, Beykoz hakkında AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak ve beraberindeki heyete bilgi aktararak yeni dönemde gerçekleştirilecek projeler ile ilgili sunum yaptı.

TEŞKİLATLA TOPLANTI YAPTI

Belediye ziyaretinin ardından Beykoz İlçe Teşkilatı’nın 3 Kademe İlçe Yönetimi, Meclis Üyeleri ve Mahalle Başkanları ile bir araya gelen İl Başkanı Bayram Şenocak çalışmaları değerlendirerek İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç’a teşekkür etti. Beykoz Teşkilatı’nı oldukça zinde gördüğünü belirten Şenocak, Beykoz’un AK Parti açısından her zaman önemli bir yeri olduğuna, kazanılan zaferlerde daima öncü ilçeler arasında yer aldığına değindi.

‘BIRAKIN GİTSİNLER’

İl Başkanı Şenocak ayrıca “Liderimiz, Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği gayreti ve sarf ettiği enerjiyi kendimize örnek alarak çalışmalıyız. Davasını satanlar ve yeni parti arayışında olanlar bırakın gitsinler. Zaten onlarla aynı masada olamayız. Onların sonu da diğerleri gibi olacaktır.” ifadelerini kullandı.

OFD KERMESİNE ZİYARET

Belediye ziyareti ve teşkilat toplantısının ardından İl Başkanı Bayram Şenocak ve beraberindeki heyet Beykoz Omurilik Felçlileri Derneği tarafından düzenlenen kermese katıldı.

Ortaçeşme’de esnaf ziyaretleri de yapan İl Başkanı Şenocak vatandaşlarla da sohbet etti. Şenocak son olarak ameliyat olan Akbaba Mahalle Başkanı’nı evinde ziyaret ederek Beykoz’dan ayrıldı.

Bayram Şenocak'tan Beykoz'a teşekkür ziyareti
Bizi Takip Edin