Bektaş Durmaz ilk yarı değerlendirdi!

Beykoz Belediyespor Voleybol Takımlar Antrenörü Bektaş Durmaz ilk yarı değerlendirdi.

Beykoz Belediyespor bu sezon A Takım düzeyinde ilk kez kurulan Bayan Takımı ile ilk sezonunda iyi bir performans yakalamış durumda….

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyespor Voleybol Takımlar Antrenörü Bektaş Durmaz ilk yarı değerlendirdi.

Beykoz Belediyespor bu sezon A Takım düzeyinde ilk kez kurulan Bayan Takımı ile ilk sezonunda iyi bir performans yakalamış durumda. Sezon başı ilk kadro oluşumunu Bölgesel Lige göre yapan mavi-yeşilli ekip ardından TVF’dan gelen davet üzerine 3.Lige geçiş yapmıştı. İlk yarı karşılaşmaları sonunda tecrübesizlik ve acemiliğini yenmiş görünen Boğazın İncileri ikinci yarı maçları öncesinde kadrosunda bazı değişikliklere de gitmeyi düşünüyor. Beykoz Belediyespor Voleybol Takımlar Antrenörü Bektaş Durmaz ilk yarı değerlendirmesinde bulunduktan sonra ikinci yarı hazırlıkları hakkında bilgi aktarımında bulundu.

“İlk yarı müsabakalarının bitimi ile birlikte araya giren yeni yıl tatili dolayısı ile çalışmalarımıza 4 günlük bir ara vermiştik. Cumartesi-Pazar günlerini TVF 3.Liginin İstanbul Temsilcilerinden Silivrispor ve Bahçelievler Voleybol Takımları ile hazırlık maçları ile geçireceğiz. İlk yarı karşılaşmalarına genel bir bakış attığımızda tecrübesizliğimizden kaynaklanan set ve puan kayıpları yaşadık. Ancak biz, hala lig bitiminde final grubuna kalacağımız inancını taşıyoruz. Bu sebeple ilk yarıda yaşanan puan kayıplarını yaşamak istemiyoruz. İddialı konumumuzu sonuna kadar devam ettirme düşüncemiz kapsamında kadromuzda bazı değişikliklere gitmiştik. İlknur Bolat’ın ardından Nihal Yılmaz’ı da kadrodan çıkardık. Takım yeni isimleri dahil etme yönünde çalışmalara başladık. İlk etapta Işıkspor’dan Pasör Çaprazı Mevkiinde görev yapan Ceren Ebru Yılmaz’ı kadroya dahil ettik. Birkaç isimle daha görüşmelerimiz devam etmekte. Bu arada yeni takım kaptanımız Hazal Elitaş oldu. İkinci yarı maçları başlayıncaya kadar kadromuz netleşecek” diye konuştu.

Durmaz Hoca konuşmasının devamında Voleybol Sporunu Beykoz ilçesinde yeniden popüler hale getirme gibi bir misyonlarının da olduğunu ifade ederken,” Bu yönde özellikle altyapı öncelikli ciddi bir yapılanmaya gitme düşüncesindeyiz. Bu geçiş döneminin ardından voleybol sporunu seven, voleybol oynama arzusundaki isteklileri yoğun bir antrenman programına almayı düşünüyoruz. İlçedeki bütün okullara bu yöndeki talebimizi içeren afişler göndereceğiz. Beykoz’un ve Belediyespor’un Voleyboldaki ismi gerek ulusal gerekse de mahalli bazda fazlası ile duyulmaya başladı. Türk Voleyboluna dahil olup katkı sunmaya başlamamız gerek Federasyonumuz gerekse de İl Temsilciliğimiz nezdinde gayet olumlu ve övgü dolu sözlerin muhatabı olmamıza neden olmakta. Öte yandan bütün bu atılımımızın ardından bizlere büyük destek olan, teşvikçi olan Kulüp Başkanımız Muharrem Kaşıtoğlu’na da ayrıca teşekkürlerimizi iletmek isteriz.” şeklinde konuştu.

BEYKOZ BELEDİYESPOR MEDYA-İLETİŞİM

Bektaş Durmaz ilk yarı değerlendirdi!
Bizi Takip Edin