Belediye Başkan Adayları, oylarını kullandı!

Beykoz Belediye Başkan Adayları, günün erken saatlerinde sandığa giderek kendi oylarını kullandı.

Türkiye ve Beykoz halkı bugün farklı bir sabaha uyanarak, 30 Mart yerel seçimlerde oy kullanmak ve 5 yıl…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkan Adayları, günün erken saatlerinde sandığa giderek kendi oylarını kullandı.

Türkiye ve Beykoz halkı bugün farklı bir sabaha uyanarak, 30 Mart yerel seçimlerde oy kullanmak ve 5 yıl kendini temsil edecek kişiyi belirlemek üzere sandığa gitti. Beykoz Belediye Başkan Adayları da, günün erken saatlerinde sandığa giderek kendi oylarını kullandı. Başkan adayları, 30 Mart sabahına kadar sahadaki seçim çalışmalarına durmaksızın devam etti ve Beykozlunun kalbini kazanmaya çalıştı. Şimdi gözler ise Beykoz halkında!

Çelikbilek: Sandık bir kez daha milletimizin hayatında önemli bir yer tutacak!

Adalet ve Kalkındırma Partisi (AKP) mevcut belediye başkanı ve yeni dönem belediye başkan adayı Yücel Çelikbilek, Soğuksu İlköğretim Okulu’nda 1485 nolu sandıkta oyunu kullandı. 30 Mart Yerel Yönetim Seçimlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak oyunu kullanan Çelikbilek; “Seçimlerin sonuçları Beykoz’un, İstanbul’un geleceğine ve Türkiye’nin geleceğine çok önemli katkılarda bulunacaktır. Ülkemiz bu seçimle demokrasimizin bir kez daha erdemini görmüş olacak. Sandık bir kez daha milletimizin hayatında önemli bir yer tutacak. Halkımızın tercihlerine hepimizin saygısı olmalıdır. Sandıktan çıkan sonucu beğenmeyenler, bu milleti kendi karanlık düşüncelerine emel etmek isteyen güçler olacaktır. Halkımız olarak bunlara karşı sağduyulu, uyanık olmalı, sandığımıza, oyumuza sahip çıkmalıyız” şeklinde konuştu. Oyunu kullanmasının ardından Çelikbilek, Okul Müdürü Mustafa Topuzoğlu’nu ziyaret etmeyi ihmal etmedi.

Yılmaz: Sonuç ne olursa olsun sandığın zaferi olsun!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) belediye başkan adayı Hızır Yılmaz, Dereseki Doğa Koleji’nde 1171 nolu sandıkta oyunu kullandı. Gazetemize konuşan Yılmaz, öncelikle seçimin ülkemize ve Beykoz’a hayırlı olmasını dileyerek sözlerini şöyle tamamladı: “Bana oy verenler kadar diğer partilerdeki arkadaşlarıma oy veren yurttaşlarıma da saygı gösteriyorum. Göstermekte gerekir, demokrasi böyle bir şey. Sonuç ne olursa olsun sandığın zaferi olsun. Sonuçlara saygı duyalım”.

Yücel: Barış ve saygı dolu seçim günü diliyorum!

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Selman Yücel ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selman Esmerer, Çavuşbaşı Nene Hatun Okulu’nda 1180 nolu aynı sandıkta oyunu kullandı. Selman Yücel, bize düşüncesini şu şekilde aktardı: “Beykoz için ve ülkemiz için hayırlısını temenni ediyoruz. Bizim mücadelemiz hep böyle oldu. Seçime kadar herkes birinci çıkar ama seçim günü sandıktan bir kişi birinci çıkar. Barış ve saygı dolu seçim günü diliyorum”.

Anafarta: Değişim Beykoz’dan başladı!

Millet Partisi Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Anafarta, Halide Edip İlköğretim Okulu’nda 1277 nolu sandıkta oyunu kullandı. Anafarta, düşüncelerini gazetemize şu şekilde aktardı: “Bugün ama yarın mutlaka Millet kazanacak, değişim Beykoz’dan başladı. Beykozlular bu mangal yürekli ve genç kardeşini iyi izlesinler bundan böyle onurla övünecekleri bir adamları var. Hayırlı olsun”.

Diğer parti belediye başkan adayları ise oylarını;

Büyük Birlik Partisi (BBP) Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç, Çiğdem Mahallesi’nde ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler ise Paşabahçe’de oyunu kullandı.

Haber: Burcu Çelik

Belediye Başkan Adayları, oylarını kullandı!
Bizi Takip Edin