Belediye Musiki Topluluğu Beykoz a baharı getirdi

Beykoz Belediyesi Musiki Topluluğu'nun Şef Nevin Çalışkan yönetiminde hazırladığı “Bahar Konseri”nde Türk Musikisi'nin eşsiz şarkı ve nağmeleri yankıladı.

Anadoluhisarı Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi'nde musikimizden güzide bir seçkinin sunulduğu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Musiki Topluluğu’nun Şef Nevin Çalışkan yönetiminde hazırladığı “Bahar Konseri”nde Türk Musikisi’nin eşsiz şarkı ve nağmeleri yankıladı.

Anadoluhisarı Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde musikimizden güzide bir seçkinin sunulduğu konseri, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, belediye başkan yardımcıları ve ilçe sakinleri beğeniyle izledi.

TRT eski sunucusu Dr. Ömer Önder’in sunduğu konserin ilk bölümü Bayatı Fasıl ve Klasik Sololar şeklinde icra edilirken bahar temalı bir birinden güzel eserler dinleyicilerle buluştu.

Koroyla birlikte icra edilen “Beykoz Sefası” adlı ikinci bölümde “El Çek Tabip”, “Kalbe Dolan O İlk Bakış”, “Ben Seni Sevdiğimi De Dünyalara Bildirdim”, “Rodop Dağları”, “Derede Kum Kalmadı”, “Yayladan Gel Kömür Gözlüm Yayladan” gönüllerde taht kuran şarkılar yer aldı.

Başkan Murat Aydın’dan Tebrik

Beykoz Belediyesi Musiki Topluluğu Şefi Nevin Çalışkan’ı ve sanatçıları kutlayan Başkan Murat Aydın: “Bu güzel bahar akşamında musıkimizin unutulmaz eserleriyle gönlümüze nağme nağme işleyen Beykoz Belediyesi Musıki Topluluğu’na çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını temenni ediyorum.” dedi.

Başkan Murat Aydın Şef Nevin Çalışkan’a çiçek verirken, Çalışkan da katılımı için Başkan Aydın’a teşekkür etti ve çiçek takdim etti.

Belediye Musiki Topluluğu Beykoz a baharı getirdi
Bizi Takip Edin