Belediyespor hentbolda boğaz fırtınası estiriyor

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı THF 2.Lig kapsamındaki dördüncü maçından da galibiyetle ayrılıp dört dörtlük bir şampiyonluk mesajı verdi.

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı THF 2.Lig kapsamındaki dördüncü maçından da galibiyetle ayrılıp

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı THF 2.Lig kapsamındaki dördüncü maçından da galibiyetle ayrılıp dört dörtlük bir şampiyonluk mesajı verdi.

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı THF 2.Lig kapsamındaki dördüncü maçından da galibiyetle ayrılıp dört dörtlük bir şampiyonluk mesajı verdi. Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda İstanbul Üniversitesi SK konuk eden yeşil-mavili ekip karşılaşmadan 40-33 galip ayrılarak çıkışını devam ettirdi. Maçın en skorer oyuncusu ise atmış olduğu 10 gol ile İstanbul Üniversitesi takımından Batuhan oldu.

SALON : Recep Şahin Köktürk

HAKEMLER : Ayberk Yıldız-Ömer Benco ( Bursa Bölgesi )

BEYKOZ BLD.SPOR : Salim – Bedrettin-Uğur ( 9 Gol )-Kaan ( 9 Gol )-Kerem ( 8 Gol )-Refik ( 7 Gol )-Cemil ( 5 Gol )-Musa ( 1 Gol )-Emin ( 1 Gol )-Burak Yıldız-Burak Yaman

ANTRENÖR : İsmail Tarakçı

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ : Emre Can-Deniz-Batuhan ( 10 Gol )-Emre ( 1 Gol )-Süleyman ( 3 Gol )-Selçuk ( 3 Gol )-İhsan ( 4 Gol )-Buğrahan ( 9 Gol )-Uğur ( 1 Gol )-Emircan ( 2 Gol ) ( Fatih-Oğuzcan )

7 METRE GOL : Refik ( Beykoz Bld.Spor )-Batuhan ( İst.Ünv.)

Müsabakada ilk gol konuk takımdan İhsan ile geldi.Refik ve Cemil ile gelen goller ile maçta önce dengeyi sağlayan Beykoz Belediyespor sonra üstünlüğü ele aldı. İstanbul Üniversitesinde Batuhan ve Buğrahan ikilisi takımlarını maçta tutan golleri skor tabelasına yazdırınca maça heyecan geldi. 

Maçın ilk 7 metre atışını Beykoz Belediyespor kullandı ve Refik ile gelen gol ile 13-9 gibi üstünlük de geldi. Maçta Kalecisi Bedrettin’e daha fazla şans tanıyan Belediyespor Teknik Sorumlusu İsmail Tarakçı üst, üste gelen gollerin ardından yeniden Salim’e döndü. Konuk Takım Batuhan ile gelen 7 metre atışı golü ile farkı bitime 10 dakika kala 4’e kadar ( 25-21 ) indirmeyi başarsa da oyunun kontrolünü ele alan Belediyespor hızlı hücumlar ile özellikle Uğur ve Kaan ile gelen goller ile farkı açtıktan sonra müsabakadan 40-33 üstün ayrıldı.

BEYKOZ BELEDİYESPOR MEDYA-İLETİŞİM

Belediyespor hentbolda boğaz fırtınası estiriyor
Bizi Takip Edin