Belediyespor kura çekiminden memnun ayrıldı

Türkiye Bayanlar Voleybol 3.Lig Kuralarının çekimi gerçekleşirken Beykoz Belediyespor takımının yer aldığı grup ve maç fikstürü belli oldu.

Ankara Volley Otel'de gerçekleşen kura çekiminde Belediyespor Kulübünü Volebol Şube Sorumlusu Yaşar…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Bayanlar Voleybol 3.Lig Kuralarının çekimi gerçekleşirken Beykoz Belediyespor takımının yer aldığı grup ve maç fikstürü belli oldu.

Ankara Volley Otel’de gerçekleşen kura çekiminde Belediyespor Kulübünü Volebol Şube Sorumlusu Yaşar Kesici, Voleybol Takımı Menajeri Gözde Yorgun ve Takım Antrenörü Bektaş Durmaz temsil etti. Kura çekimi öncesinde her kulüp temsilcilerinin yaşadığı heyecan Beykoz Belediyespor temsilcilerinde de fazlası ile yaşandı. Mavi-Yeşilli ekip kura sonunda 2.Grupta yer alırken grubunda 3 İstanbul Temsilcisi ile birlikte birer tane de Balıkesir, Bursa ve Yalova takımları yer aldı. İşte Beykoz Belediyespor Takımının Grubu ve takımları ;

TVF BAYANLAR 3.LİGİ 2.GRUP : BEYKOZ BELEDİYESPOR-BALIKESİR YÖRSAN SUSURLUKSPOR-BURSASPOR-İSTANBUL ARMA YAŞAM GENÇLİK- İSTANBUL SİLİVRİSPOR- İSTANBUL UPS-YALOVA ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

Beykoz Belediyespor Volebol Şube Sorumlusu Yaşar Kesici kura çekiminden sonra oluşan tabloyu değerlendirirken, “ Öncelikle yeni sezonu tüm takımlar için hayırlı-uğurlu geçmesini dileklerimi iletme isterim. Ankara’da çekilen kuralar sonunda bu sezon oynayacağımız grubu da belirlemiş olduk. Biz takım olarak bu sene TVF 2.Ligi hedeflediğimizden ve kadromuzu bu beklentimize göre yaptığımızdan o takım var, bu takım var diye rum yapmak istemeyiz. Her müsabakamıza galibiyet amacı ile çıkacağız” diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Voleybol Takımının Menajer-Oyuncusu Gözde Yorgun kura çekiminde heyecan yaşadıklarını sölerken, “ Ancak bu heyecan müsabakaların biran önce yaşanması içindi, llk hafta rakibimizi öğrenmek içindi. Yeni sezon için en erken başlayan kulüp olarak hedef çıtamızın yüksel olduğunu kamuoyuna sıklıkla anlatmıştık. Gruptaki takımları tanımıyoruz, ancak lig başlayıncaa değin en hazır hale gelmiş takım olacağımıza eminim. Hayırlı olsun, her takıma tribünlerdeki taraftarları mutlu edecek, onları heyecanlandıracak maçlar diliyorum” şeklinde konuştu.

BEYKOZ BELEDİYESPOR MEDYA-İLETİŞİM

 

Belediyespor kura çekiminden memnun ayrıldı
Bizi Takip Edin