Belediyespor Tekvando'da heyecan büyük!

Belediyespor Tekvando Takımı İstanbul Büyükler Türkiye Şampiyonası seçmelerine hazırlanıyor.

Osman Günaçtı yönetimindeki Beykoz Belediyespor Tekvando Takımı hafta sonunda yeni bir heyecan yaşamaya hazırlanıyor. Sarıyer'de gerçekleşecek olan İstanb

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Belediyespor Tekvando Takımı İstanbul Büyükler Türkiye Şampiyonası seçmelerine hazırlanıyor.

Osman Günaçtı yönetimindeki Beykoz Belediyespor Tekvando Takımı hafta sonunda yeni bir heyecan yaşamaya hazırlanıyor. Sarıyer’de gerçekleşecek olan İstanbul Büyükler Türkiye Şampiyonası seçmelerinde kulübümüzü 46 Kiloda tatemiye çıkacak olan Neslihan Korkmaz temsil edecek.

Müsabakalar ile ilgili açıklamada bulunan Beykoz Belediyespor Tekvando Takım Antrenörü Osman Günaçtı, “Bu şampiyonada Neslihan Korkmaz ile şans arayacağız. Kilosunda 14 sporcu bulunmakta. Bugün tartıya çıkıp katılım işleminin son aşamasını da gerçekleştirdik. Bu Neslihan açısından iyi bir deneyim olacak” diye konuştu.

22-27 Şubat Tarihleri arasında Antalya Alanya’da gerçekleşecek olan Türkiye Tekvando Şampiyonasına ise 2 sporcu ile iştirak edeceklerini hatırlatan Günaçtı, ” Alanya’da 46 Kiloda Neslihan Korkmaz ve 49 Kiloda Cansel Aydın ile bir birinden zorlu rakiplerimiz ile karşılaşacağız. Bu şampiyonada her iki sporcu açısından geleceklerini, kariyerlerini belirlemeleri açısından oldukça önem arz etmekte” diye konuştu. Antrenör Osman Günaçtı ve sporcular Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksi Şantiyesinde Yapı Grub İnşaat Şantiye Şefi Ahmet Bedir tarafından ağırlanırken turnuvalar hakkında bilgi aktarımı da oldu. Bedir, sporculara başarılar dilerken, “Umuyoruz ki salondaki çalışmaların neticelenmesinin ardından Beykoz Belediyesi Tekvando takımı da daha rahat bir çalışma ortamı bulacak. Ben genç kardeşlerime başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Belediyespor Tekvando'da heyecan büyük!
Bizi Takip Edin