Beşiktaş’ın Beykoz’daki alt yapı tesis tartışmaları devam ediyor

Beşiktaş’ın eski kaptanlarından Samet Aybaba, kendi girişimiyle Beykoz’da yapılması planlanan yeni altyapı tesisleri için Beşiktaş yönetimine sitem etti.

Beşiktaş’ın Beykoz’daki alt yapı tesis tartışmaları devam ediyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beşiktaş’ın altyapısına Beykoz’da hizmet verecek yeni bir araziye kavuşmasını sağlayan Beşiktaş’ın efsane kaptanı ve eski teknik direktörü Samet Aybaba, yönetime sitem etti.

Samet Aybaba, konu ile ilgili Beşiktaş’ın 2023 Yılı 2. Olağan Divan Kurulu Toplantısı’nda konuştu.

Aybaba, kulüp içerisinde birlik ve beraberliğin olması gerektiğini vurguladı.

BEYKOZ PAŞAMANDIRA’YA ALT YAPI TESİSİ

Divan kurulunda bulunmanın keyif verici olduğunu söyleyerek, “İnsan uzun zamandır görmediği arkadaşlarını, dostlarını gördüğü zaman keyifleniyor. Altyapı ile ilgili bir konuya değinmek için söz aldım. Kulübün Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu Mehmet Ekşi ile bir görüşmem oldu. Alt yapı oyuncularının şu anki tesislerde tam olarak yeterli desteği alamadığını gözlemledim. Altyapıya bu denli önem veren bir kulübün alt yaş oyuncularına daha iyi şartlar sunması gerektiği kanısında birleştik. Beykoz’da bulunan 21 dönümlük bir alanı gezdik.” dedi.

“BEŞİKTAŞ’I YÖNETENLER BİR KERE ARAMADI”

Samet Aybaba, “Devlet yetkilileri ile yaptığımız görüşmeler sonrası olumlu yanıt alındı. Ben sonuç olarak bu aşamalara şahitlik ettim ve imza süreçlerinde zamanımın büyük bölümünü ayırarak elimden geleni yapmaya çalıştım. Sonuç olarak Bakanlık ve Cumhurbaşkanlığı imza süreçleri de tamamlandı. Daha sonrasında kulübe kazandırıldı. Bu konuyla alakalı olarak Beşiktaş’ı yönetenler beni bir kere aramadı. Teşekkür etmedi. Biz Beşiktaş olarak değerlerimize sahip çıkmalıyız. Bu kulübün değerleri, önemli isimleri bu camianın rol modelleridir. Beşiktaş’ın yararına olacak her işte kulüp olarak birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız.” açıklamalarında bulundu.

 

 

Beşiktaş’ın Beykoz’daki alt yapı tesis tartışmaları devam ediyor
Bizi Takip Edin