Beykoz 1908 A.Ş destek aradı

Son dönemlerde kötü günler geçiren Beykozspor 1908 A.Ş, kulübe yardım amaçlı bir yemek düzenledi. Katılımın yetersiz olduğu programda sporcular da yer aldı.

 Son dönemlerde sportif ve mali anlamda kriz yaşayan Beykozspor…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son dönemlerde kötü günler geçiren Beykozspor 1908 A.Ş, kulübe yardım amaçlı bir yemek düzenledi. Katılımın yetersiz olduğu programda sporcular da yer aldı.

 Son dönemlerde sportif ve mali anlamda kriz yaşayan Beykozspor 1908 A.Ş, kulübe katkı sağlamak amacıyla bir yemek düzenledi. Yemeğe katılımın yetersiz kalması sporseverleri üzerken, çerçeveletilmiş bir Beykozspor forması ise 2.500 TL?ye Aydın Düzgün tarafından alındı.

 

Kavacık Beytahtı Aşşrom?da gerçekleştirilen yemeğin sunumu Ozan Derviş tarafından gerçekleştirilirken, programa CHP İl Genel Meclis Üyesi İsmet Konca, Beykoz Belediye Meclis Üyelerinden Naci Candaş, Halit Kılıç, İstanbul 1. Bölge Milletvekili aday adayı Hızır Yılmaz, BİSK Başkanı Asım Özdemir, Akbaba Köyü Muhtarı Yüksel Kılıç, Anadoluhisarı İdman Yurdu Kulüp Başkanı Adnan Güner, İş adamı Aydın Düzgün ve Doğu Karadenizliler Derneği?nin yöneticileri katıldı.

 

Programın açılış konuşmasını yapan Beykozspor 1908 A.Ş Başkanı Zeki Aksu, 3 sezondur böyle bir gece yapmadıklarını dile getirerek destek verenlere ve katılan herkese teşekkür etti.

 

Beykozspor?un düştüğü bu kötü durumdan bir an önce çıkacağını ifade eden Zeki Aksu, zor bir süreçten geçtiklerini ancak bu duruma gelinmesinde tek sorumlunun da kendisi olmadığını söyleyerek ?verilen sözler tutulmadı. Her şeye rağmen tekrar profesyonel lige çıkmak istiyoruz? dedi.

 

Beykoz 1908 A.Ş Teknik Direktörü Gökhan Baladin ve Beykozsporlu sporcuların da katılım gösterdiği yemekte renkli görüntüler oluşurken sahneye davet edilen sporcular gönüllerince eğlendiler.

 

Daha sonra çerçeveletilmiş Beykozspor forması açık artırımla sahibini aradı. Açık artırma sonucunda 2500 TL ile Aydın Düzgün tarafından satın alınan Beykozspor formasından elde edilen geliri önümüzdeki maçı kazandıkları takdirde futbolcular arasında pay edileceği sözü Başkan Zeki Aksu ve Aydın Düzgün tarafından verildi.

 

 

Beykoz 1908 A.Ş destek aradı
Bizi Takip Edin