Beykoz 2015’in EN’lerini Seçiyor!

Beykoz Güncel Haber tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Beykoz’un EN’leri 2015” halk oylaması başladı.

Bu yıl ikincisi düzenlenen “Beykoz’un EN’leri – 2015” oylaması ile Beykoz’un en başarılıları yine Beykozluların oyları ile…

Beykoz 2015'in EN'lerini Seçiyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Güncel Haber tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Beykoz’un EN’leri 2015” halk oylaması başladı.

Bu yıl ikincisi düzenlenen “Beykoz’un EN’leri – 2015” oylaması ile Beykoz’un en başarılıları yine Beykozluların oyları ile seçilecek. Beykoz halkının beğenilerini ortaya koymak ve halkın nabzını tutmak amacıyla düzenlenen “Beykoz 2015’in EN’lerini Seçiyor” anketi için oy verme süreci başladı.

Beykoz’un en başarılı spor kulübünden mahalle muhtarına, meclis üyesinden sivil toplum kuruluşuna 7 kategoride yer alacak isimler ve kurumlar 07 Mart – 22 Nisan 2016 tarihleri arasında Beykoz halkı tarafından oylanacak.

Siz de http://www.beykozguncel.com/enler/ adresinde bulunan oylamaya katılarak istediğiniz kategorilerde Beykoz’un en başarılılarını seçebilirsiniz.

Beykoz’un EN’leri -2015 kategorileri şöyle;

En Başarılı Siyasi Parti İlçe Başkanı

En Başarılı Belediye Başkan Yardımcısı

En Başarılı Belediye Meclis Üyesi

En Başarılı Mahalle Muhtarı

En Başarılı Sivil Toplum Kuruluşu

En Başarılı Spor Kulübü

En Başarılı Okul

İlk oyu Belediye Başkanı kullandı

Beykoz Güncel Haber’in bu yıl ikincisini düzenlediği Beykoz En’leri 2015 anketi için ilk oyu Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek kullandı. Başkan Çelikbilek ‘Köşe Yazarları Sofrası’na konuk olduğu programın sonunda Beykoz’un en başarılı isim ve kuruluşları için oyunu kullanarak hayırlı olsun dileklerini iletti.

ANKETLE İLGİLİ BİR KAÇ NOT…

·  Anketin güvenliği açısından TC Kimlik numarası talep edilmekte olup, üçüncü kişilerle paylaşımı ya da başka bir amaçla kullanımı kesinlikle söz konusu değildir.

·  Her kişi 1 oy hakkına sahiptir.

·  Aynı İP adresi üzerinden en fazla 4 oy kullanılabilir.Anketin geçerli sayılabilmesi için katılacak kişiler bütün kategorilerde seçim yapmak zorunlu değildir. Herkes oy kullanmak istediği kategorilerde de oy kullanma özgürlüğüne sahiptir.

 

Beykoz 2015’in EN’lerini Seçiyor!
Bizi Takip Edin