Beykoz Aile Koruma Derneği, Kaymakam Erdoğan'ı ziyaret etti

Beykoz Aile Koruma Derneği, kurulmasının ardından ilk ziyaretini gerçekleştirdi.

Aile birliğinin korunması, boşanmaların azaltılması, mutlu ve sağlıklı nesiller yetiştirilmesi gibi amaçlar doğrultusunda kurulan Beykoz Aile Koruma Derneği üyeleri ilk z

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Aile Koruma Derneği, kurulmasının ardından ilk ziyaretini gerçekleştirdi.

Aile birliğinin korunması, boşanmaların azaltılması, mutlu ve sağlıklı nesiller yetiştirilmesi gibi amaçlar doğrultusunda kurulan Beykoz Aile Koruma Derneği üyeleri ilk ziyaretini Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan’ın makamında gerçekleştirdi.

Dernek Başkanı Nuri Yeşilbaş başta olmak üzere ziyarete derneğin üyeleri; Nevin Çalışkan, Yüksel Kılıç, Gıyasettin Ateş, Yahya İpek, Ahmet Alkış ve Aydın Kazancıoğlu katıldı.

Kaymakam Süleyman Erdoğan’a kendilerini kısaca tanıtan Nuri Yeşilbaş, şunları söyledi: “Evlilik öncesi ve sırasında oluşabilecek problemlere çözümler üretilmesi, aile birliğinin korunması ve aynı zamanda yardıma muhtaç ailelere yardım etmek amacı çerçevesinde derneğimizi kurduk. Derneğimiz; hakim, hukukçu ve iş adamları  gibi kendisini ispatlamış insanlarla kuruldu. Belediyemizle, Kaymakamlığımızla ortaklaşa toplum üzerine çalışma ve araştırma yapabiliriz” dedi.

Kaymakam Süleyman Erdoğan ise, derneğin kuruluş amacının iyi bir fikir üzerinden çıktığını ifade etti. Evlilik, aile kurumlarının korunması ve insanların bilinçlenmesi için kendilerinin de böyle bir projesi olduğunu söyleyerek; ‘Huzurlu toplum, mutlu yuva ve sağlıklı birey’ projesini derneğe açtı. Birlikten kuvvet doğar mantığı ile bir yaklaşımda bulunan Kaymakam Erdoğan, yardıma muhtaç insanları birlikte araştırmaları ve evlilikleri sorunlu olan kişilere yine birlikte ulaşarak, yardım edilmesi gerektiği söyledi.

Yaklaşık yarım saat karşılıklı samimi sohbetin ardından toplu fotoğraf ile toplantı son buldu.

Beykoz Aile Koruma Derneği, Kaymakam Erdoğan'ı ziyaret etti
Bizi Takip Edin