Beykoz AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, ‘Erdoğan varsa, ben de varım' isimli bağış kampanyası başlattı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı Seçimi nedeniyle Başbakan ve Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan'ın…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, ‘Erdoğan varsa, ben de varım’ isimli bağış kampanyası başlattı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı Seçimi nedeniyle Başbakan ve Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim hesabına ‘Erdoğan varsa, ben de varım’ isimli bağış kampanyası başlatarak Erdoğan’ı sonuna kadar destekleyeceklerini gösterdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer öncülüğünde düzenlenen kampanya hakkında; Paşabahçe Camii’nde kılınan Cuma namazı sonrasında Paşabahçe Meydanı’nda bulunan Başbakan ve Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim standının önünde basın açıklaması yapıldı. 

Kampanyanın seçim startını AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcıları Hanefi Dilmaç ve Muharrem Kaşıtoğlu, 5. Dönem Belediye Başkanı Muharrem Ergül, Kadın Kolları Sevim Gülşen, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam ve bir çok parti mensubu katıldı.

Sefer: Hedefimiz, 5 binleri 10 binleri geçmek!

‘Erdoğan varsa, ben de varım!’ kampanya açılışının ilk konuşmasını gerçekleştiren İlçe Başkanı Adem Sefer, Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduklarını göstermek için böyle bir kampanya başlattıklarına değinerek kampanyanın emeklilerin maaş çekme gününe denk geldiğini ve bundan dolayı bağışların sembolik olarak yapılacağını ifade etti. Sefer, sözlerini şu cümlelerle sürdürdü: “İnşallah bu süreci bayramın hemen akabinde devam ettireceğiz. İnanıyorum ki bizim hedefimiz, 5 binleri 10 binleri geçmektir. Çok rahat geçeceğiz, çünkü Beykoz Halkının Sayın Başbakana sevgisini biliyoruz. İnşallah bu süreç Türkiye’mize ve Beykoz’umuza hayırlı olur”.

Çelikbilek: Yolun açık olsun Recep Tayyip Erdoğan!

Sefer’in konuşmasının ardından sözü devralan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, her konuşmasında olduğu gibi Türkiye’nin 12 yıllık AK Parti iktidarı süresince çok farklı noktalara geldiğini vurgulayarak; “ Yurt dışından bu ülkeye gelenler, 12 yılda bu ülkede olanları gördükten sonra herkes hayretler içerisinde kalıyor. Dünün hasta adamı, 12 yıl önce sadece bir kitapçıkla bir anda gelirinin yüzde 40’ını kaybeden bir ülkenin insanları, bugün o kaybettiği gelirinin ötesinde Gayrı Safi Milli Hasılası yüzde 300’ü geçen bir ülkeden bahsediyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Çelikbilek, Beykoz’daki 2B sorununun çözümünün arkasında da Başbakan Erdoğan’ın olduğunu söyleyerek; “Beykoz’da mülkiyet ile ilgili sorun için ‘çözülmesi mümkün değil’ denilirken bu sorunun nasıl çözdüğümüzü gün gibi gördünüz. 120 bin insanımızın Beykoz’da rahatlamasının altında Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası var.  Diyoruz ki, yolun açık olsun. İnşallah 10 Ağustos’u Beykoz’da bir bayram yapacağız. Hedefimiz, yüzde 65’in üzerinde bir oyla Recep Tayyip Erdoğan’a vefamızı göstermektir” dedi.

Konuşmaların sonrasında Paşabahçe TC Ziraat Bankası Şubesi’nde ilk bağışlar yapılarak Başbakan Erdoğan’ın yanındayız mesajı verilmiş oldu.

Beykoz AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında!
Bizi Takip Edin