Beykoz AK Parti ve Hanefi Dilmaç

AK Parti Beykoz İlçe Başkan Adayı olarak Hanefi Dilmaç açıklandı.

Cumhurbaşkanımızın teşrif etmesi planlanan 6. Olağan Kongre 15 Nisan Pazar günü..

Bu vesileyle düşüncelerimi Beykoz AK Parti Ailesinin tüm paydaşlarına paylaşmak istiyorum.

Sayı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkan Adayı olarak Hanefi Dilmaç açıklandı.

Cumhurbaşkanımızın teşrif etmesi planlanan 6. Olağan Kongre 15 Nisan Pazar günü..

Bu vesileyle düşüncelerimi Beykoz AK Parti Ailesinin tüm paydaşlarına paylaşmak istiyorum.

Sayın Hanefi Dilmaç..

AK Parti’nin kuruluşundan bugüne partinin her kademesinde görev alan bir teşkilat büyüğü olarak Beykoz’u ve teşkilatı her yönüyle biliyor ve tanıyorsunuz.

Üstleneceğiniz yeni görevinizle teşkilatı toparlamak, birlik ve beraberlik ruhunu Beykoz’umuzun her köşesine ilmek ilmek dokumak başta sizin göreviniz olacak.

“Kimsenin kendisini öteki hissetmesine fırsat vermeden” herkesi kucaklayarak, bütünleştirerek ortak akıl ve ortak dava şuuru çerçevesinde hareket etmeli ve Recep Tayyip Erdoğan’ın muştusunu her bir Beykozlu kardeşimize ulaştıracak heyecanı oluşturmalısınız.

Sayın önceki dönem İlçe Başkanları..

AK Parti’nin bugünlere gelmesinde sizlerin çok emeği var.

Görev sürenizde adeta kendinizi ve ailelerinizi unutarak canla başla koştunuz.

Bugün Beykoz’un 2019 yolunda sizlerin desteğine ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

Kimsenin kendisini sizin adınızla yan yana zikrederek teşkilat içerisinde farklılık oluşturmasına müsaade etmemek ve teşkilat içindeki birlik ve bütünlüğü sağlamak adına, her birinizle beraber görev yapmış bir kardeşiniz olan, Hanefi Başkan’ın her an yanında olmalısınız.

Bu önemli duruş AK Parti’nin size verdiği emeğin ve sizlerin vefanızın gereğidir.

Değerli AK Parti Beykoz Teşkilatı;

Daha önce ilçe yönetim kurulu üyesi ve ilçe başkan yardımcılığı görevlerini icra etmiş bir kardeşiniz olarak sesleniyorum sizlere..

15 Nisan’da gerçekleşecek olan kongre dolayısıyla yaşanan değişimi birilerinin yönetmek/yönlendirmek istemesini ve teşkilatın bir bölümünün aday belirlemede etkin olma çabalarını birbirine rakip gruplar olarak değil bayrak yarışı olarak değerlendirmek gerekir.

Her teşkilat mensubu kardeşimiz AK Parti davasına, ülkesine ve milletine hizmet etmek için görev alır.

Beykoz AK Parti Ailesine mensup herkes uyanık olmalı, parti hiyerarşisi ve parti genel ilkeleri dışında hiçbir telkini dikkate almamalıdır.

AK Parti kimsenin tapulu malı değil; milletin evidir.

Bu anlayışla herkes adı açıklandıktan itibaren Hanefi Başkan etrafında kenetlenmelidir.

Duygusallıkla hareket eden arkadaşlarımız varsa hepsini kucaklamak, yeniden motive etmek ve birlikte yürümeye devam etmek herkese düşen en önemli vazifedir.

Beykoz AK Parti Gönüllülerine;

Beykoz’umuzda AK Parti Davasına gönül veren kardeşlerimiz kendi yeteneği, imkânları ve hedefleri doğrultusunda elinden gelenin en iyisini yapmak için bir adım öne çıkmalıdır.

Başkalarını eleştirmekle yetinen değil, kendisini salt bir grubun veya dönemin mensubu gibi algılayan hiç değil, Beykoz AK Parti Ailesinin bir mensubu olarak Beykoz’un ve Türkiye’nin büyük hedefleri ve güçlü yarınları için çalışmalara destek olmalısınız.

“Karanlığa küfretmek yerine bir mum da sen yak” anlayışıyla herkes “bir gönül de ben kazanayım” şuuruyla hareket etmelidir.

Sonuç olarak; dava şuurunda “rakip olma anlayışı” değil “bayrak yarışı anlayışı” vardır.

AK Parti bir dava hareketi olduğu için bayrağı daha ileriye taşımak amacıyla kendini gösteren, bir adım öne çıkan, kardeşlerimiz olur. Dava arkadaşını rakip görüp yıpratan bir tutum kabul edilemez.

Teşkilat mensubu kardeşini ötekileştirme anlayışına sahip kimseler AK Parti’yi ve AK Parti’nin temsilcisi olduğu kutlu davayı anlayamamış demektir.

Selam ve saygılarımla…

Beykoz AK Parti ve Hanefi Dilmaç
Bizi Takip Edin