Beykoz amatör maçı tekme ve yumruklu kavgaya dönüştü

Beykoz Stadı’nda oynanan Çubuklu-Kaynarca maçı sonrası gerginlik çıktı. Gerginlik büyüyerek, tekme ve yumruklu kavgaya dönüştü.

Beykoz Stadı’nda 1. Amatör Lig takımları Çubukluspor ile Kaynarcaspor Kulüpleri arasındaki karşılaşmanın 77. dakikasında ka

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Stadı'nda oynanan Çubuklu-Kaynarca maçı sonrası gerginlik çıktı. Gerginlik büyüyerek, tekme ve yumruklu kavgaya dönüştü.

https://www.youtube.com/watch?v=U5UBDbTPG0E***

Beykoz Stadı'nda 1. Amatör Lig takımları Çubukluspor ile Kaynarcaspor Kulüpleri arasındaki karşılaşmanın 77. dakikasında kavga çıktı. Kaynarca Spor Kulübü Başkanı Eşref Şeneroğlu, hakem kararlarına sinirlenerek takımını sahadan çekmek istedi. Direnen teknik ekip ve oyuncular sahadan çekildikten sonra maç yarıda kaldı.

Çubukluspor'un 2-0 önde götürdüğü karşılaşmada Kaynarcaspor sahadan çekilince maçta görevli hakemler bir süre orta sahada bekledi. Hakem odasına gitmek istedikleri sırada Kaynarcaspor Kulübü Başkanı Eşref Şeneroğlu tarafından saldırıya uğradılar.

Saha komiserinin hakemleri korumaya çalışmasıyla başlayan yumruklaşma, Kaynarcalı futbolcuların da dahil olmasıyla büyüdü. Saha içerisinde yaşanan tekme ve yumrukların havada uçuştuğu kavga maçı izleyen bir seyirci tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Kavga, o sırada maçı izleyen Beykozspor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Çubukluspor Kulübü Başkanı Coşkun Tosun, idareciler ve Çubuklusporlu oyuncular tarafından durduruldu.

Olay sonrası TFF Amatör İl Disiplin Kurulu, Kaynarcaspor'da forma giyen 7 oyuncu ve Kulüp Başkanı Eşref Şeneroğlu ile ilgili hazırlanan dosyayı Türkiye Futbol Federasyonu'nda görüşülmek üzere Ankara'ya sevk etti.

Kaynarcaspor Kulübü'nü kınıyoruz

Beykoz 1908 Kulübünden yapılan açıklamada “Biz Kaynarcaspor'u misafir ettik, kendi odalarımızı verdik ancak onlar hem ağza alınmayacak şekilde küfür ettiler hem de alt yapı oyuncumuza vurarak bizi çileden çıkarttılar. Malzemecimize 4 kişinin vurması ile olaylar başladı. Kaynarcaspor Kulübü'nü kınıyoruz” ifadelerine yer verildi.

Beykoz amatör maçı tekme ve yumruklu kavgaya dönüştü
Bizi Takip Edin