Beykoz Anadolu Lisesi'nde kanlı kavga

Beykoz Anadolu Lisesi'nde iki öğrenci grubu arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Bıçaklı ve sopalı kavgada 6 öğrenci yaralandı.

Beykoz Anadolu lisesinde iki öğrenci grubu arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Kavgaya karışan…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Anadolu Lisesi’nde iki öğrenci grubu arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Bıçaklı ve sopalı kavgada 6 öğrenci yaralandı.

Beykoz Anadolu lisesinde iki öğrenci grubu arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Kavgaya karışan öğrencilerden birinin yakınları, okul çıkışında diğer gruba bıçak ve sopalarla saldırdı, 6 öğrenci yaralandı.

Beykoz Çavuşbaşı’nda bulunan Beykoz Anadolu Lisesi’nde iddialara göre öğrenciler arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışan öğrenci gruplarından bir öğrenci bunun üzerine yakınlarını arayarak yardım istedi. Bunun üzerine ellerinde sopalar ve bıçak bulunan başka bir grup okul önüne gelerek öğrencilerin çıkmasını bekledi. Öğrencilerin çıkmasının ardından bıçaklı ve sopalı kişiler, okulun yakınında bulunan Değirmen Sokak üzerinde yakınlarının tartıştığı öğrenci grubuna saldırdı.

6 ÖĞRENCİ YARALANDI

Öğrencilere bıçak ve sopalarla yapılan saldırı sonucu 6 öğrenci bıçakla biri de sopayla yaralandı. Yaralanan öğrenciler saldırgan gruptan kaçmak için yakındaki bir eve sığındılar. Çevre sakinlerinin haber vermesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevkedildi. Bıçakla yaralanan öğrenciler M.A., Ş.A, M.E. ve G.B. olay yerine gelen ambulansa konularak Beykoz Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındılar. Yaralı öğrencilerin hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi. Arkadaşlarının yaralandığını duyan öğrenciler de hastaneye akın ettiler. Polis ekiplerinin çevrede yaptığı araştırmada bazı kavgaya karıştığı belirlenen bazı kişileri gözaltına alındı. Polis olayla ilgili geniş çaplı araştırma başlattı.

Beykoz Anadolu Lisesi'nde kanlı kavga
Bizi Takip Edin