Beykoz Anadolu Lisesi'nden bir ilk!

Beykoz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beykoz'da bir ilki gerçekleştirerek Mehter Takımı kurdu.

Eski ismi Şahinkaya Meslek Lisesi olan, Beykoz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yeni vizyoner yönetimi ile birlikte büyük…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beykoz’da bir ilki gerçekleştirerek Mehter Takımı kurdu.

Eski ismi Şahinkaya Meslek Lisesi olan, Beykoz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yeni vizyoner yönetimi ile birlikte büyük değişimler yaşıyor. Bu değişimler sadece okul içinde kalmadı Beykoz’un geneline de yansımaya başladı.

Tamamen öğrencilerden oluşan Beykoz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mehteran Takımı ilk olarak 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 101. yıl dönümünde düzenlenen ilçe töreninde izleyici karşısına çıkmış ve tam not almıştı.

Konu hakkında görüşlerini aktaran Okul Müdürü Habip Küçükseymen : “Beykoz ilçesine 15 ay önce geldim ve ekibimle birlikte ilçede farkındalık yaratmak düşüncesiyle hareket ettik. Mehter takımını kurduk. İlk konserimizi de başarıyla gerçekleştirdik. Emeği geçen tüm öğrencilerimi ve ekibimi tebrik ediyorum. Mehter takımının kurulmasında desteğini esirgemeyen Beykoz Kaymakamı Sayın Ahmet Katırcı’ya, Beykoz Belediye Başkanı Sayın Yücel Çelikbilek’e, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Kazım Bozbay’a şükranlarımı sunarım.” dedi.

Beykoz Anadolu Lisesi'nden bir ilk!
Bizi Takip Edin