Beykoz Basketbol Takımına sürpriz ziyaret

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi ( KBBL) B Grubunda mücadele eden Beykoz Basketbol Takımı’nın antrenmanına CHP Parti Meclisi Üyesi Av. Sevgi Kılıç ve CHP Beykoz İlçe Gençlik Kolları tarafından ziyaret vardı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Recep Şahin Köktürk Spor Salonu’nda Grup maçlarında ikinci yarı hazırlıklarına devam eden Beykoz Basketbol Takımı, Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclis Üyesi Av. Sevgi Kılıç ve CHP Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz ve ilçe gençlik kolları yönetimi tarafından ziyaret edildi.

Beykoz Basketbol Takımına sürpriz ziyaret

Av.Kılıç, Beykoz Basketbol Takımı sporcuları ile tek, tek tokalaşıp tanıştı ve başarı dileklerinde bulundu.

CHP heyetine takım hakkında bilgiler aktaran Takım Menajeri Elmira Draskiçeviç, yeni kurulan bir takım olduklarına vurgu yaparken, Beykoz İlçesini A Takım düzeyinde liglerde temsil etmekten dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Beykoz Basketbol Takımına sürpriz ziyaret

Draskiçeviç, Recep Şahin Köktürk Spor Salonunun kendi antrenman ve maçlarına tahsis edilmesinde partinin Belediye Meclisi Üyelerinin katkılarının büyük olduğuna vurgu yaparken Kılıç’ın nezdinde bir kez daha teşekkürlerini iletti.

Beykoz Basketbol Takımına sürpriz ziyaret

CHP Parti Meclisi Üyesi Av. Sevgi Kılıç spora bakış açılarının çok net olduğuna vurgu yaparken, “Benim de yetiştiğim, yaşadığım Beykoz ilçesinde bir kadın basketbol takımının liglerde yer almasını büyük bir memnuniyetle karşılıyorum. Vaktimin müsait olduğu her zaman maçlarınıza gelip destek olmak da isterim.” şeklinde konuştu.

Kılıç, daha sonra takım sporcularından kendilerinden talepleri olup olmadıklarını sorarken, iletilen talepleri ise not aldı.

CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz ise Gençlik Kolları olarak takıma maddi ve manevi gerekli tüm desteği sağlayacaklarını belirterek misafir perverlikleri için teknik ekibe, oyunculara ve Kulüp Başkanı Cüneyt Pulant’a teşekkür etti.

Ziyaretin ardından CHP Heyeti beraberindeki getirdikleri baklava tepsisini sporculara verirken başarı dileklerini yenileyip salondan ayrıldılar.

.

.

Beykoz Basketbol Takımına sürpriz ziyaret
Bizi Takip Edin