Beykoz Belediye Başkanı Ordulularla buluştu

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “Ordu Hemşehri Buluşması” kapsamında ilçede yaşayan hemşehriler bir araya geldi.

Beykoz Belediye Başkanı Ordulularla buluştu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından “Ordu Hemşehri Buluşması İftar Programı” düzenlendi.

Programa, Cumhur İttifakı Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, Ordulu meclis üyesi adayları, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, masaları tek tek gezerek hemşehrilerle selamlaşarak sohbet etti.

Beykoz Belediye Başkanı Ordulularla buluştu

“Komşu dolayısıyla hem Orduluyuz hem Giresunluyuz. Aslında Beykozluyuz.” diyen Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, “Bir teşekkürüm de beş yıl öncesiyle ilgili olarak var. Sizden dünyanın en güzel şehri olan İstanbul’umuzun, en güzel ilçesi olan Beykoz’a 5 yıl süreyle bize hizmet etme yetkisi verdiğiniz için ben sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum. Her faniye nasip olmaz. Yollarında kaybolduğun İstanbul’da iki ilçede belediye başkanlığı yapacaksın. Hem Zeytinburnu hem de Beykoz. Ki tartışmasız İstanbul’un en güzel ilçesi. İstanbul dünyanın en güzel metropol şehri. Bu onuru bize yaşattınız. Rabbim sizlerden razı olsun.” dedi.

Beykoz Belediye Başkanı Ordulularla buluştu

Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, konuşmasının ardından Meclis Üyesi Adayları Furkan Eray Öztoprak, Necla Yılmaz ve Mehmet Öndin’i sahneye davet etti.

Meclis üyesi adayları kendilerini tanıtarak, 31 Mart’ta Beykoz’da Murat Aydın’a ve İstanbul’da Murat Kurum’a destek istedi.

Program, toplu hatıra fotoğrafları eşliğinde son buldu.

Beykoz Belediye Başkanı Ordulularla buluştu

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin