Beykoz Belediye Meclisi 2016 bütçe görüşmelerine başladı

Beykoz Belediye Meclisi'nde şehitlerimiz ve Bosna Hersek'in bilge kralı Aliye İzzetbegoviç rahmetle anıldı.

Beykoz Belediye Meclisi, bir hafta ara verdiği Ekim ayı olağan toplantılarına 2016 bütçe görüşmeleri ile başladı.

Meclis Başkan Vekili…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Meclisi’nde şehitlerimiz ve Bosna Hersek’in bilge kralı Aliye İzzetbegoviç rahmetle anıldı.

Beykoz Belediye Meclisi, bir hafta ara verdiği Ekim ayı olağan toplantılarına 2016 bütçe görüşmeleri ile başladı.

Meclis Başkan Vekili Manolya Demirören Tekin  başkanlığında gerçekleşen 4.oturumda önce terör sonucu hayatını kaybeden şehitlerimiz, sonrasında da 12.ölüm yıldönümü sebebiyle Bosna Hersek’in bilge kralı Aliya İzzetbegoviç rahmetle anıldı.

Açılış ve yoklamanın ardından 09.10.2015 tarihli tutanağın oylanması ile başlayan meclis oturumu, gündem dışı görüş belirtmek isteyen meclis üyelerine söz verildi.

İlk sözü alan CHP Grup Başkan Vekili Gülay Demirel son zamanlarda artan terör olayları sonucu kaybettiğimiz şehitlerimizi rahmetle andıkları belitti. Demirel sözlerinin devamında; “Ne yazık ki kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir dönem yaşıyoruz. Haber dinlemeye korkuyoruz. Her gün bir şehit haberiyle yüreklerimiz kan ağlıyor. Bu anlamda tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum. Önümüzdeki seçimlerinde ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Gülay Demirel’in düşüncelerini desteklediğini ve katıldığını ifade eden Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ayrıca Bilge kral Aliya İzzetbegoviç’i 12.ölüm yıldönümünde rahmetle andıklarını söyledi.

Gündem dışı konuşmaların ardından gündemde olan Cadde ve Sokak İsmi Düzeltilmesi hakkındaki Basın ve Halkla İlişkiler Komisyonu Raporu, tekrar değerlendirilmek üzere oy birliği ile komisyona havale edildi.

Beykoz Belediye Meclisi 2016 bütçe görüşmelerine başladı
Bizi Takip Edin