Beykoz Belediye Meclisinde gündem terör

Beykoz Belediyesi Meclisi Ekim Ayı Olağan Toplantısı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in başkanlığında gerçekleşti.

Beykoz Belediyesi Meclisi Ekim Ayı Olağan Toplantısı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in başkanlığında gerçekleşti.&n

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Meclisi Ekim Ayı Olağan Toplantısı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in başkanlığında gerçekleşti.

Beykoz Belediyesi Meclisi Ekim Ayı Olağan Toplantısı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in başkanlığında gerçekleşti. Mecliste, söz alan CHP Grubu Üyeleri ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek şehitlerimizi yâd ederek, başsağlığı mesajlarını ilettiler.

Başkan Çelikbilek: “Bir ve Beraber Olursak Bizi Kimse Yıkamaz”

Son günlerde ülkemizde meydana gelen terör olaylarını kınayan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Diğer ülkeler Türkiye neden Suriye’de bulunuyor diyorlar, kendileri neden başka ülkelerde asker bulunduruyor diye hiç düşünmüyorlar. Bizim askerimiz o bölgeyi teröristlerden temizliyor, ülkemizi bölmek, parçalamak isteyen ülkeler var, bir ve beraber olursak kimse bize bir şey yapamaz. Ülkemize bu kötülükleri yapanlar, Darbeyi ve terör olaylarını yaşatanlar, Müslüman değil. Allah devletimize zeval vermesin, Allah şehitlerimize rahmet etsin, ailelerine sabır versin” dedi.

Konuşmaların ardından, 07 Ekim 2016 tarihli tutanak gündeme alınarak oy birliğiyle kabul edildi. Gündem Olmayan Müdürlük Teklifi, Rapor ve Gündem Dışı verilen Önergeler de ele alındı.

Cadde ve Sokak İsimlendirilmesi hakkındaki Basın ve Halkla İlişkiler Komisyonu raporu ise yapılan oylama sonunda, oy birliğiyle kabul edildi.

Gündemde Olmayan Müdürlük teklifi olan, Beykoz İlçesi, Merkez Mahallesi Kadastro çalışmalarında görev yapmak üzere 6 (altı) adet Bilirkişi üyenin seçilmesi, oy çokluğuyla kabul edilerek Hukuk Komisyonuna sevk edildi.

Ekim Ayı Olağan toplantısında, gündem dışı söz alan CHP Grubu Üyeleri’nin verdiği; Şırnak’ta bölücü terör örgütü mensuplarının saldırısı sonrası şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Hüseyin Tosun’un isminin Beykoz’da bir yere verilmesi, İncirköy Mahallesi’nde yağmur suyu ve atık kanallarıyla ilgili sorunlarını içeren ve aynı mahallede çöp araçlarının sokak aralarının dar olmasından dolayı çöpleri alamaması sorununu içeren önergelerin mecliste görüşülmesine oy birliğiyle karar verildi.

Bir sonraki meclis toplantısı 13 Ekim 2016 Perşembe günü saat 10.00’da yapılacak. 

Beykoz Belediye Meclisinde gündem terör
Bizi Takip Edin