Beykoz Belediyesi CEBİT'te yerini aldı

Beykoz Belediyesi ‘İşin İçinde Bilişim Var’ sloganıyla Avrasya bölgesinin en büyük bilişim fuarı olan CEBİT Bilişim Eurasia 2012 Fuarı’na katıldı.

Beykoz Belediyesi ‘İşin İçinde Bilişim Var’ sloganıyla Avrasya bölgesinin

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi ‘İşin İçinde Bilişim Var’ sloganıyla Avrasya bölgesinin en büyük bilişim fuarı olan CEBİT Bilişim Eurasia 2012 Fuarı’na katıldı.

Beykoz Belediyesi ‘İşin İçinde Bilişim Var’ sloganıyla Avrasya bölgesinin en büyük bilişim fuarı olan CEBİT Bilişim Eurasia 2012 Fuarı’na katıldı. 29 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında düzenlenen fuarda Beykoz Belediyesi’nin standını ziyaret eden vatandaşlar çalışmalar hakkında bilgilendirildi

Beykoz Belediyesi, Türkiye’nin en büyük fuar organizasyonlarından biri olan Bilişim Fuarı’na katıldı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım tarafından açılışı yapılan fuara 17 ülkeden 1078 şirket katıldı.

CNR Expo’da düzenlenen ve 2 Aralık’ta sona eren fuarda Beykoz Belediyesi de yerini alarak bilişim alanındaki çalışmalarını tanıttı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, milletvekilleri, belediye başkanlarının ziyaret ettiği stantta, AKOS, E-Belediye başta olmak üzere çağrı merkezi, beykoz tv, dijital arşiv, e-imar, mobil uygulama acil yardım butonu, 360 derece Beykoz sanal tur, mobil vezne gibi çalışmaların tanıtıldığı fuarda yer almaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “Fuarlara katılan firmalar, kurumlar yapılan çalışmaları kıyaslama imkanı bulabiliyor. Tüm birimlerimizin tek amacı vardır. Vatandaşa en iyi hizmeti sunmak ve ulaştırmak. Fuarlara katılan arkadaşlarımız yeni uygulamalarla tanışma imkanı buluyor” dedi.

Fuarda ayrıca, SAMPAŞ tarafından “Akıllı Kentlerde Kentsel Dönüşüm Zirvesi” düzenlendi. Zirveye Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in şehir dışındaki programından dolayı Başkan Yardımcısı Yüksel Baki katıldı.

Beykoz Belediyesi CEBİT'te yerini aldı
Bizi Takip Edin