Beykoz Belediyesi Dış İlişkiler Müdürlüğü kuruldu!

Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler’in göreve gelmesinin ardından 1,5 ay geçti. Henüz belediye başkan yardımcıları ve müdürlerini belirlemeyen Köseler, 5 yeni müdürlük kurarak akıllarda soru işareti bıraktı.

Beykoz Belediyesi Dış İlişkiler Müdürlüğü kuruldu!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Meclisi Mayıs Ayı olağan toplantısının son birleşiminde mevcut 25 olan müdürlük sayısının 30’a çıkması oy birliğiyle kabul edildi.

İlk meclis toplantısında borçlanma yetkisi isteyen Belediye Başkanı Alaattin Köseler, alelacele Dış İlişkiler Müdürlüğü başta olmak üzere 5 yeni müdürlük kadrosu açmaya çalışması akıllarda soru işareti bıraktı.

Beykoz Belediyesi Dış İlişkiler Müdürlüğü kuruldu!

Henüz başkan yardımcılarını ve müdürlerini atayamayan Alaattin Köseler’in seçim dönemi verdiği sözleri yerine getirebilmek için yeni kadrolar açtığı iddia ediliyor.

2024-2029 hizmet döneminde kurumda görev yapacak yeni müdürlükler, Yapı Kontrol Müdürlüğü, Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü, İşletme ve iştirakler Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Dış İlişkiler Müdürlüğü olarak belirlendi.

Beykoz Belediyesi Dış İlişkiler Müdürlüğü kuruldu!

ASFALT DESTEĞİ İÇİN YETKİ VERİLDİ

Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler’e İBB’den hibe asfalt ve malzeme desteği ile ilçedeki kamu kurumlarına tadilat ve yapım desteği verilmesi gündem maddesi de oy birliğiyle meclisten geçti.

Memur ve sözleşmeli personele sosyal denge tazminatı ödenebilmesi ve yetkili sendikayla yeni sözleşme imzalanabilmesi için Belediye Başkanı Alaattin Kösleler’e yetki verilmesi hakkındaki gündem maddesi de oylandı.

İşçi personele ilişkin işçi sendikaları ile yapılacak olan toplu iş sözleşmesi görüşmeleri için Belediye Başkanı Alaattin Köseler’e yetki verilmesi de oy birliğiyle genel kuruldan geçti.

Ayrıca, 2023 Yılı Kesin Hesabı ile İdare Taşınır Mal Yönetim Hesabı’na dair madde, BEYTAŞ Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın yapılması, Belediye Emir ve Yasakları Uygulama Yönetmelik Değişikliği’nin yapılması ve Dolu Kadro Derece Değişikliği yapılması da oy birliğiyle meclisten geçti.

Beykoz Belediyesi Dış İlişkiler Müdürlüğü kuruldu!

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin