Beykoz Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu kayıtları başladı

Beykozluların spor ve sağlıklı yaşamla buluşacağı yarı olimpik “Beykoz Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu” kayıtları başladı. 7’den 7’e tüm ilçe sakinlerinin faydalanacağı tesiste kadınlara özel bir de spor salonu yer alıyor.
  • 21.12.2023 17:55:07

Beykoz Belediyesi tarafından ilçenin “spor başkenti” vizyonuna uygun olarak ilçeye kazandırılan modern komplekslere bir yenisi daha eklendi.  

Çavuşbaşı Çiftlik Mahallesi’nde hizmete açılan tesisten, ilçede ikamet etmek şartıyla, yüzme öğrenmek isteyen 6 yaş ve üzeri tüm yaş grupları yararlanabilecek.  

Kapalı yüzme havuzu içinde sporcuların konforu için Beykoz Kahvecisi,  fuaye alanı, soyunma odaları, duş ve tuvaletler hazırlandı.  

Havuzdan yararlanacak ziyaretçilerin https://hvzrezervasyon.beykoz.bel.tr/ adresinden kayıt yaptırdıktan sonra başvuru ekranında istenen evrakları tamamlamaları gerekiyor.

KADINLARA ÖZEL SPOR SALONU

İlçede gündelik yaşamda sporun daha fazla yer almasına katkı sağlayacak tesiste kadınlara özel ve ücretsiz hizmet verecek bir de spor salonu kuruldu.

“Beykoz Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu” içinde hazırlanan salonda, spor hocaları eşliğinde, kişiye özel programla düzenli spor yapan kadınlar sağlıklı, mutlu ve zinde yaşamın kapılarını aralayacak.  

Haftanın 7 günü hizmet verecek salonda aerobik, step, zumba ve pilates dersleri verilecek.

Spor salonundan ararlanmak isteyen ilçe sakinlerinin tesise gelerek bizzat başvuruda bulunması gerekiyor.

YILDIZ SPORCULAR YETİŞECEK

Beykozlular yeni yapılan yüzme havuzunda günlük spor ve yüzme ihtiyaçlarını karşılarken çocuk ve gençlere yönelik verilecek profesyonel eğitimlerle geleceğin yıldız sporcuları da bu tesiste yetişecek.

Ücret tarifesi ve detaylı bilgi için:

Beykoz Belediyesi Çözüm Merkezi:

444 66 61

 

İlgili Haberler