Beykoz Belediyesi’nden kulüplere malzeme desteği!

Beykoz Belediyesi’nin ilçedeki 21 amatör spor kulübü için hazırladığı malzemeler törenle teslim edildi.

Beykoz Belediyesi’nden kulüplere malzeme desteği!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi, profesyonel liglere sporcu yetiştiren ve gençlerin sporu sevmelerinde önemli rol üstlenen amatör spor kulüplerinin başarılarına katkıda bulunmak amacıyla malzeme desteğinde bulundu. 

Beykoz Sahil Etkinlik Alanı’nda düzenlenen törenle kulüp başkanlarına dağıtımı yapılan ayakkabıdan formaya, eşofman takımından yağmurluğa tüm malzemeler sporcular tarafından sevinçle karşılandı.

“GELECEĞE UMUTLA BAKALIM”

Törende kulüp yöneticileri sporcularla buluşan ve malzemelerini teslim eden Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, “Bizim bir hayalimiz var. Kısmen gerçekleşti. Ama daha atılması gereken adımlar var. Gençlerimiz sağlıklı, özgüvenli, huzurlu olsun, gelecekleri ilgili beklentileri olumlu olsun. Ve her şeyden önemlisi onların yüzü gülsün. Mutlu olsunlar. Ailelerimiz mutlu olsunlar. Geleceğe umutla bakalım. Yanlış işlerden uzak duralım. Daha düzenli, disiplinli, arkadaşlarıyla ve çevresiyle iletişimi olan, doğayla barışık bir toplum, özelde gençlik arzu ediyoruz.” dedi.

“TEŞEKKÜR BEYKOZLUYA”

Bu faktörlerin gerçekleşmesi noktasında en önemli faktörlerden birinin spor olduğunu ifade eden Murat Aydın, “Beykoz’umuzda 28 tane futbol kulübü var. 21 tanesi ligleri tamamlayan kulüplerimiz. Daha büyük hedeflere ulaşma noktasında gençlerimize katkı vermek için kendimiz değil bu gençlerin anneleri, babaları, Beykoz’un insanlarının imkânlarını kulüplerimize sunuyoruz. Bu destekleri gençlerimize takdim etmede belediyemiz sadece bir aracılık yapıyor. Dolayısıyla teşekkür Beykozluya.” diye konuştu.

“FUTBOLU GELİŞTİRMEK İSTİYORUZ”

Murat Aydın, “Bir sürü branşımız var. Hepsinde olmaya çalışıyoruz. Futbolu kulüplerimize destekle, kulüplerimizin gayretiyle, başkanlarının yöneticilerinin gayretiyle geliştirmek istiyoruz. Diğer branşlara da belediye olarak yine katkı vermeye devam ediyoruz.” diye konuştu.

“UMUDU OLAN GENÇLERLE OLUR”

Başkan Aydın, “Rabbim ay yıldızlı bayrağımızı bu güzel ülkenin üzerinde kıyamete kadar dalgalandırsın. Bu ancak böyle düzenli disiplinli gelecekle ilgili umudu olan gençlerle olur. O gençlerin yetiştirebilen ailelerle. İşte ona katkı vermek istiyoruz.” dedi.

Malzemeleri teslim alan kulüp yöneticiler de spora verdiği destek için Beykoz Belediyesi’ne teşekkür etti.

Beykoz Belediyesi’nden kulüplere malzeme desteği!
Bizi Takip Edin