Beykoz Belediyesi’nin hizmetleri tam not aldı!

AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Av. Rabia İlhan, Beykoz’u ziyaret ederek, Aile, Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM), Hayvan Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi ve Sağlık İşleri Müdürlüğü’nü gezerek ça

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Av. Rabia İlhan, Beykoz’u ziyaret etti. İlhan, Aile, Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM), Hayvan Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi ve Sağlık İşleri Müdürlüğü’nü gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin, AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Av. Rabia İlhan ve il kadın kolları başkan yardımcılarını, Aile, Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM), Hayvan Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi ve Sağlık İşleri Müdürlüğü’nde ağırladı.

AKDEM ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELİNDİ

Heyet ilk olarak, Beykoz’da dezavantajlı bireyleri hayata bağlayan Aile, Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi’ni (AKDEM) ziyaret etti.

AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Av. Rabia İlhan ve il kadın kolları başkan yardımcıları, engelsiz eğitim atölyesi öğrencileri tarafından yapılan ebru sanatı ve keçe sabunlar gibi el emeğiyle hazırlanan sergiyi inceledi. İlhan, profesyonel ekipmanlarla donatılan “Mutfak Atölyesi”nde tatlı yapan çocuklara eşlik etti.

İl Kadın Kolları Başkanı Av. Rabia İlhan ve başkan yardımcıları, dil konuşma, duyu bütünleme, zanaat ve müzik sınıfını da gezerek AKDEM bünyesinde görev yapan yetkililer tarafından bilgilendirildi.

Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin tarafından İl Kadın Kolları Başkanı Av. Rabia İlhan ve başkan yardımcılarına içinde, Beykoz Fotoğraf Kataloğu, Belediye Ajandası, En Güzel Köy Kanlıca Kitabı, Kesme Cam Bardak, Keçe Sabun, Doğal Fermente Elma Sirkesi, Çıtır Balkabağı ve Erguvan Kolonyası bulunan kutular hediye edildi.

HAYVAN REHABİLİTASYON MERKEZİ İNCELENDİ

İl Kadın Kolları Başkanı Av. Rabia İlhan ve il kadın kolları başkan yardımcıları Mahmutşevketpaşa’da bulunan, hayvanların her türlü bakımlarının yapıldığı ve sağlık ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı tedavi olanakları sunan Beykoz Belediyesi Hayvan Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi’ni gezerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ HAKKINDA BİLGİLER VERİLDİ

Heyet, son olarak Kavacık’ta bulunan Beykoz Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’nü gezdi.

Sağlık İşleri Müdürü Meral Ocak tarafından, hasta nakil aracı ve gezici sağlık hizmeti gibi vatandaşa sunulan hizmetler hakkında bilgiler aktarıldı.

Beykoz Belediyesi’nin hizmetleri tam not aldı!
Bizi Takip Edin