Beykoz Belediyespor’da çifte şampiyonluk kutlaması!

İlçede bir ilke imza atarak, HDI Sigorta Erkekler Türkiye Kupası’nın sahibi olan Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (GSK) Hentbol A Takımı, kupa zaferini büyük bir coşkuyla kutladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlçede bir ilke imza atarak, HDI Sigorta Erkekler Türkiye Kupası’nın sahibi olan Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (GSK) Hentbol A Takımı, kupa zaferini büyük bir coşkuyla kutladı. 

2021-2022 Hentbol Sezonu HDI Sigorta Erkekler Türkiye Kupası şampiyonu olan Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (GSK) Hentbol A Takımı ve Hentbol Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonu olan Beykoz Belediyespor Küçük Erkekler Hentbol Takımı “Şampiyonluk Kutlamaları”  kapsamında zaferin keyfini yaşadı.

Beykoz Sahil Etkinlik Alanı’nda düzenlenen kutlamalara, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam, BEYTAŞ A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Hentbol Federasyonu Asbaşkanı Salim Öztürk, Beykoz Belediyesi Başantrenörü Mesut Ilgın ile hentbol takım oyuncuları ve vatandaşlar katıldı.

BEYKOZ’DA BİR İLK

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Türkiye Şampiyonu olan Beykoz Belediyesispor Küçük Erkekler Hentbol Takımı’nı tebrik ederek çiçek takdim edilerek kupa sevinci yaşandı.

Daha sonra, güçlü rakiplerini geride bırakarak Beykoz’da bir ilke imza atan Beykoz Belediyesi GSK Hentbol A Takımı’nın şampiyonluğu kutlandı. Kupa büyük alkışlar eşliğinde şampiyonların ellerinde havaya yükseldi.

BAŞKAN MURAT AYDIN: “BELEDİYENİZ SİZLERİN HİZMETİNDE”

Şampiyon olan bütün takım oyuncularını tebrik eden Belediye Başkanı Murat Aydın, “Ben sizlerin desteğiyle 3 yıl önce belediye başkanı oldum. Ama bu takım ben geldiğimde vardı. Bu takımı rahmetli Yücel Çelikbilek başkanımız kurmuştu. Onu da rahmetle, minnetle anıyoruz. Bu takımımızda, şampiyonluğunda emeği olan, rahmana kavuşmuş bütün büyüklerimizi de rahmetle anıyoruz.” dedi ve konuşmasına şöyle devam etti:

“Biz istiyoruz ki sizler sağlıklı, mutlu olun. Biz istiyoruz ki gelecekle ilgili umutlarınız çok daha güçlü olsun. Onun için ne yapmanız lazım biliyor musunuz? Sağlıklı, düzenli, disiplin, mutlu ve huzurlu bir yaşam için spor yapmanız lazım. Sadece hentbol branşımız yok. Kano var, kürek var, yelken var. Ücretsiz olarak sizlere açık. Su sporları, voleybol, buz hokeyi gibi 15 tane branşımız var. Hangisini arzu ediyorsanız belediyeniz sizlerin hizmetinde. Şampiyon sporcularımız ve ben bu akşam bizleri yalnız bırakmadığınız için sizleri alkışlıyoruz.” dedi.

BEYKOZ MURAT DALKILIÇ İLE RENKLENDİ

Kutlamalarından akabinde İstanbul’un en güzel sahil şeridine kavuşan ilçesi Beykoz’da 3 Haziran-15 Temmuz tarihleri arasında sürecek, çocuk eğlenceleri, konserler, sinema gösterimleriyle şenlik havasında geçecek “Beykoz Sahil Etkinlikleri”nin açılışı kapsamında Murat Dalkılıç konser verdi.

Türk pop müziğinin sevilen sanatçısı Murat Dalkılıç, birbirinden güzel şarkılarını Beykozlular için seslendirdi. Şarkılara eşlik ederek dans eden Beykozlular, gönüllerince eğlendi.

Belediye Başkanı Murat Aydın tarafından Sanatçı Murat Dalkılıç’a çiçek takdim edildi.

Beykoz Belediyespor’da çifte şampiyonluk kutlaması!
Bizi Takip Edin