Beykoz Çavuşbaşıspor’da başkan yeniden Yaşar Şahin

Çavuşbaşıspor Kulübü Olağan Genel Kurulunu Muhammed Hanefi Dilmaç Tesisleri’nde gerçekleştirdi.

Beykoz Çavuşbaşıspor’da başkan yeniden Yaşar Şahin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Olağan Genel Kurulda tek aday olan kulübün mevcut başkanı Yaşar Şahin, kongreye katılan üyelerin tamamının oyunu alarak 2023-2026 yılları arasında yeniden Çavuşbaşıspor Kulübünün başkanı oldu.

Beykoz Çavuşbaşıspor'da başkan yeniden Yaşar Şahin

Divan başkanlığını Baklacı Mahallesi Muhtarı Mustafa Yıldırım’ın yaptığı genel kurula Ramazan Ayı olmasına rağmen ilgi yüksek oldu. Birçok üye erken saatlerde gelerek hazirun listesini imzaladı. Çoğunluk imzasının toplanmasının ardından divan başkanı Mustafa Yıldırım olağan genel kurulu başlattı. Kahramanmaraş depremzedelerin rahmetle yâd edildiği program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Beykoz Çavuşbaşıspor'da başkan yeniden Yaşar Şahin

“TESİSLEŞMEYE VE ALTYAPILARIMIZIN GELİŞMESİNE ÖNEM VERİYORUZ”

Faaliyet raporunun okunmasının ardından bir konuşma gerçekleştiren Başkan Yaşar Şahin, hiçbir zaman görevden kaçmadığını belirterek, Çavuşbaşıspor Kulübünün menfaatleri doğrultusunda gece gündüz demeden arkadaşlarımız ile birlikte çalışmaya devam edeceğiz dedi.

Beykoz Çavuşbaşıspor'da başkan yeniden Yaşar Şahin

Kulüp olarak önceliklerinin sportif başarıya giden yolda tesisleşme süreçlerini tamamlamak ve altyapının en uygun koşullarda eğitim almasını sağlamak olduğu belirtti. Bu doğrultuda söz verdikleri üzere Kapalı Spor Salonunu yaptıklarını, kulüp bünyesinde taekwondo branşında federe olarak resmi müsabakalara katıldıklarını belirtti

Beykoz Çavuşbaşıspor'da başkan yeniden Yaşar Şahin

TESİSLERİMİ ÇAVUŞBAŞI’NIN BİR YAŞAM ALANI OLARAK GELİŞTİRİYORUZ

Çavuşbaşı spor kulübü olarak tesislerimizin bulunduğu alanı çocuklarımız, gençlerimiz ve Çavuşbaşı halkı için bir yaşam alanına dönüştürmeye çalışıyoruz. Binlerce insanımız buradan hizmet alıyor. Allah’ın izni ile halı sahası, mesire alanı ile hizmet kapasitemizi arttırarak gelişimimize devam edeceğiz.

Beykoz Çavuşbaşıspor'da başkan yeniden Yaşar Şahin

RAHMET DİLİYOR, RAMAZAN AYINI TEBRİK EDİYORUM

Çavuşbaşıspor Kulübü Başkanı Yaşar Şahin konuşmasında Kahramanmaraş depremlerinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Yüce Allah’ta rahmet, yaralılara da acil şifalar dilerken, İslam Alemi’nin de mübarek Ramazan Bayramını tebrik ederek, oruçlu olmalarına rağmen toplantıya büyük rağbet gösteren delegelere teşekkür etti. Başkan Şahin seçim sonrası konuşmasında da görevi tekrardan kendisine veren delegelere teşekkür ederek, hep birlikte yarınların güçlü Çavuşbaşıspor’unu oluşturmak için çalışmalara büyük bir azimle devam edeceklerini söyledi.

Beykoz Çavuşbaşıspor'da başkan yeniden Yaşar Şahin

Olağan Genel Kurul Sonrası 2023-2026 Yılları arası Çavuşbaşıspor Kulübü Yönetimi Şu Şekilde Oluştu:

BAŞKAN YAŞAR ŞAHİN

ASİL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ: Mehmet Şahin, Bahri Satır, Mehmet Kılıç, Ercan Sarı, Cumhur Bayram, Fazlı Kaya, Ömer Torlak, Seçkin Çakır, Orhan Çiftçi, Tahir Akyüz, Fatih Aksel, Kadir Haliloğlu, Hakan Zengin, Mustafa Ulusan

YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYELER: Erdoğan Türkmenlioğlu, Mustafa Yakup Ceylan, Selçuk Korkmaz, Hüseyin Cankurt, Bülent Yarkınoğlu, Taşkın Çakır, Mustafa Öztürk, Muzaffer Yanık, Adem Yıldırım, İbrahim Öztürk, Kemal Dilek, Gökhan Sarısoy, Mesut Yazar, Güngör Mertoğlu, Bilal Ergin

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ: Mustafa Yıldırım, Sami Şahin, Recep Yavuz

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ: Rahmi Kantar, Ahmet Yavuz, İsmet Şahin

FEDERASYON DELEGELERİ ASİL ÜYELER: Yaşar Şahin, Bahri Satır, Mehmet Şahin

FEDERASYON DELEGELERİ YEDEK ÜYELER: Hakan Zengin, Seçkin Çakır, Cumhur Bayram

.

.

Beykoz Çavuşbaşıspor’da başkan yeniden Yaşar Şahin
Bizi Takip Edin