Beykoz da cesedi bulunan bankacının ölümün nedeni ortaya çıktı

Beykoz'da kaza sonucu uçuruma yuvarlandığı belirtilen otomobilin içinde bulunan Salih Şahin'in ölümüyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı.

Beykoz'da kaza sonucu uçuruma yuvarlandığı belirtilen lüks otomobilin içinde cansız bedeni bulunan Salih Şahin'i

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da kaza sonucu uçuruma yuvarlandığı belirtilen otomobilin içinde bulunan Salih Şahin’in ölümüyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı.

Beykoz’da kaza sonucu uçuruma yuvarlandığı belirtilen lüks otomobilin içinde cansız bedeni bulunan Salih Şahin’in ölümüyle ilgili yürütülen soruşturmada önemli bir gelişme yaşandı. Adli Tıp raporuyla Şahin’in boğularak öldürüldüğünün belirlenmesi üzerine eşi ve eşinin sevgilisi olduğu belirtilen bir kişi gözaltına alındı.

ADLİ TIP: BOĞULARAK ÖLDÜRÜLMÜŞ

Geçtiğimiz yıl 11 Aralık’ta Beykoz Mahmut Şevket Paşa Mahallesi Prof. Aziz Sancar Caddesi’nde uçurumdaki araç yoldan geçen sürücüler tarafından fark edilmişti. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, Bankacı Salih Şahin (41)’in cansız bedenini bulmuştu. Şahin’in kaza sonucu öldüğü düşünülürken polis araştırmasını sürdürdü. Cinayet masası dedektiflerinin dikkatini araçta fazla hasar olmaması çekti. Araç kısa süre içinde de Salih Şahin’in eşi Aslı Şahin tarafından satıldı.

SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİLER

Adli Tıp’tan çıkan raporda da Salih Şahin’in boğularak öldürüldüğü belirtilince polis harekete geçti. Cinayet masası dedektifleri, İzmir’e taşınan Aslı Şahin ve sevgilisi olduğu belirtilen Murat A. da gözaltına aldı. Şahin ve Murat A., dün akşam İstanbul’a getirildi. Sorgulanan iki şüphelinin suçlamaları kabul etmediği öğrenildi. Aslı Şahin ve Murat A., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şahin ve Murat A., savcı tarafından tutuklama istemiyle mahkemeye gönderildi.

Beykoz da cesedi bulunan bankacının ölümün nedeni ortaya çıktı
Bizi Takip Edin